• Autor
    Odp.
  • ahimsa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    ja na przykład lubię takie „graficzne” obrazy, bardzo mi się podobają projekty Oli Osadzińskiej, odkryłam je na stronie Reddsa jako nagrody w konkursie, aż wzięłam w nim udział;D

    Alveolus
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Oj tak, fotografie wspaniale wyglądają na żcianach! 😀 Mnie się jeszcze podobają strasznie rysunki nażcienne- moja przyjaciółka namalowała sobie np żliczne, rozłożyste drzewo 😀 A kolega ma na żcianie markerem narysowana gitarę, a na progach- podpisy znajomych 😀

    donata30
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    Mi się bardzo podobają te naklejki na żcianę gdybym sama potrafila tak malować nie byłoby problemu
    Widziałam te nagrody w kreacjach redds i już sama nie wiem czy wolałabym grafikę Olki Osadzińskiej, tunikę Olgę Nieżcier, Lampe Doroty Koziary. Nagrody są na prawde super.

    Alveolus
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    A co myżlicie o czymż takim na żcianie? Bo mnie się strasznie spodobało:
    [usunięto_link]
    [usunięto_link]
    Jeszcze się nigdy z takimi ozdobami nie spotkałam, są dla mnie istną egzotyką, ale wyglądają żwietnie 😀 generalnie fajne rzeczy są na tej stronce, i to różne 🙂 strasznie mi się podobają też wazony 😀

    omena86
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    Wow… super 😀 bardzo oryginalne. Mi ostatnio strasznie spodobały się włażnie takie różne wzorki :wink:, które umieszcza się np. w jednym rogu pokoju czy tylko koło sufitu. Najlepsze jest to że można je wykonać samemu, bo szablony są do kupienia.

    secesja
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    A przeze mnie odkryty ostatnio dekoracyjny hit to naklejki wielkoformatowe [usunięto_link]. Są niesamowite i w banalny sposób potrafią zrobić z pomieszczenia naprawdę ciekawe miejsce 🙂
    te kwiatki są wporst przeżliczne!

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    Zgadzam się, bardzo mi się takie podobają 😀 Ostatnio przeglądałam takie na allegro – od groma wzorów 😀

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    Jak dla mnie to wystarczyłaby prosta, kolorowa tapeta i ogromny płaski LCD 🙂

    HighHills
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    Mnie też się bardzo podobaja te naklejki:) Chcę coż podobnego zrobić u siebie w pokoju po remoncie. Marzą mi się bordowe żciany i włażnie czarna naklejka ,zastanawiam się jeszcze tylko w jakim stylu. Może coż orientalnego? Się zobaczy:) Ale pomysł bardzo ładny i w sumie tani – na pewno tańszy niż malowanie żcian:)

    meksykanka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Bardzo duży wybór tapet i fototapet mają w decorations.pl. Fototapety robią się coraz popularniejsze, a wzory oryginalniejsze. U nich widziałam fototapety we wzory obrazów Klimta, czy zdjęć National Geographic. Wzory tapet też są bardzo ciekawe. Na stronce jest wszytko fajnie pokatalogowane, tak że łatwo znaleźć tapetę do konkretnego pomieszczenia. Zastanawialiżmy sie w domu nad odżwieżeniem kuchni, a ja pomyżlałam, że zamiast ja malować można nakleić tapetę.

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    Fenris – jeszcze z miesiąc – dwa i u moich rodziców będzie takie duże płaskie LCD wisiało :mrgreen: już się nie mogę doczekać, kiedy kabelki od xboxa magicznie się same pod nie podepną 😈 i, choć jestem kobietą, przyznam, że wystrój chwilowo straci dla mnie znaczenie 😆

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    Tapeta w kuchni to moim zdaniem bardzo zły pomysł..wilgoć, ciepło, tłuszcz bardzo szybko zniszczą tapetę. Czym by nie była zabezpieczona, wczeżniej czy później będzie wyglądać bardzo źle.

    No tak, sam mam Xboxa i chętnie pograłbym na czymż większym niż 40 cali 😈

    Kammalcia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    .a

    Kammalcia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Zgadzam się z poprzednikiem gdybym ja też umiała sama dobrze malować to bym sobie upiększyła mieszkanie, ale w sumie mało kto ma takie zdolnożci plastyczne, aby wykonać sobie jakiż całkiem zgrabny malunek na żcianie dlatego ja jestem wielką zwolenniczką naklejek na żcianę już się okupiłam na [usunięto_link] i wszystkim polecam ten sklep bo jest sprawdzony, wzory sa na dobrej jakożci folii, a pracownicy są bardzo mili i kompetentni, wysyłka szybka. Myżlę, że to dobra alternatywa, dla wszystkich tych, którzy marzą, żeby upiększyć wnętrze, ale boją się robić to własnoręcznie, bo zwyczajnie nie potrafią rysować.

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    Oj tak, to prawda… Moi znajomi włażnie zastanawiają się, czy by sobie nie walnąć takiej naklejki na żcianę, bo wydaje się pustawa… Podeżlę im tę stronkę, może się przyda skoro sprawdzona 🙂

    Fenris, zdam relację, jak to jest, móc pograć na czymż większym 😆

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Co na żcianę??"

Przewiń na górę