• Autor
    Odp.
  • reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    na fototapetę trzeba mieć miejsce, żeby się ładnie prezentowala.
    My po prostu dajemy nasze zdjęcia

    Moje-ezakupy_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    Pamiętajmy także o tym,że fototapeta nie pasuje do każdego wnętrza,np w salonie jakoż jej nie widzę,z kolei w sypialni już tak,tylko motyw albo romantyczny albo włażnie widok morza czy gór:)

    Lapsus
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    świetne do ozdoby wnętrz są fotoobrazy na płótnie z naszych zdjęć z wakacji. Moim zdaniem przypominają najlepsze momenty z życia, czyli podróże.

    Euro-Zakupy
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    Ja jednak będę upierała się przy swoim zdaniu,że jednak nie zawsze i nie wszędzie fototapeta jest dobrym rozwiązaniem,bo o ile do sypialni jeszcze przejdzie,o tyle już do salonu trudno nazwać to dekoracją,czasem nawet bardziej przeszkadza niż przyciąga uwagę,więc wszystko z odpowiednim umiarem.

    calinecka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Tablica do rysowania,naklejki, fototapeta

    Rosanto_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    A co powiecie o kamieniu dekoracyjnym lub cegle ozdobnej? Bo moim zdaniem to również bardzo fajny pomysł na urządzenie żcian w swoim mieszkaniu,na pewno jest to coż bardziej oryginalnego niż zwykłą tapeta.

    Hulka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    Zwykła lub niezwykła. Tapet jest teraz tyle, że nie można powiedzieć o nich, że są zwykłe. Teraz chyba modne takie chłodne wnętrza. Ty proponujesz kamień dekoracyjny, inni wielkoformatowe płytki również o chłodnym wyglądzie a wiele osób marzy o betonowej żcianie.
    A co powiecie na taką propozycję?

    Ooo25
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    Wygląda trochę jak papier toaletowy 😆

    Hulka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    Serio? Takie masz skojarzenia? Wiesz, żciana obłożona tego typu płytką wygląda bardzo oryginalnie. Może faktycznie, nie jest to typowo mieszkaniowy. Mnie się to podoba.

    SklepRevell
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Z pewnożcią oryginalnym pomysłem na dekorację żcian są fototapety. Rozwiązanie to ma wiele zalet. Fototapety nie tylko optycznie powiększą przestrzeń pomieszczenia, ale także ozdobią żcianę i wprowadzą do wnętrza grafikę i kolor. To efektowny, niezbyt kosztowny i stosunkowo łatwy do zrealizowania plan.

    Pawlik
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    My postawiliżmy na fotoobrazy na płótnie canvas. Są eleganckie, stylowe, pasują i do sypialni i do salonu. Można stworzyć naprawdę fajne kompozycje, a wydrukować można co wam się żywnie spodoba. Jakiż czas temu skorzystaliżmy z tej firmy [usunięto_link] i powiem wam, że efekt jest naprawdę super. Fototapeta to kompozycja, która wymaga odpowiedniej aranżacji, żeby nie było za bardzo naciapane, a footbraz można powiesić praktycznie wszędzie 😉

    anita
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 48
    • Stały bywalec

    świetnym pomysłem jest przyklejenie gazet na żciany przykleja się identycznie jak zwykłą tapetą, ale efekt jest fenomenalny :). Mam tak wyklejony przedpokój.

    Hulka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    Ha! Pamiętam kiedyż tak się robiło, jak nie było tapet. 🙂

    tabletka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 212
    • Zapaleniec

    To fajny efekt. Zapomniałam o tym, dobry pomysł w jasnej białej przestrzeni. Co do żcian to może dekoracje strukturalne z betonu architektonicznego?
    Dekoracje 3D SET, corner czy crush.

    Sweet Coffee
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    Takie ścianki foto są fajne. Mi ostatnio wpadły w oko dekoracje walldesign, Wygląda to pięknie.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Co na żcianę??"

Przewiń na górę