• Autor
    Odp.
  • Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    Można też zawsze kupić projektor 😉 Wtedy pusta żciana się nie marnuje, a jest wręcz mile widziana:P

    patelka86
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 90
    • Stały bywalec

    Z tym projektorem, to fakt. Dekorowałam w taki sposób salę zabaw dla dzieci. Ogromna powierzchnia, ale wyszło fantastycznie. I ile mniej roboty 😀 Naklejki na żcianę nie zdałyby egzaminu…Ale na okno owszem:) Znalazłam żwietne naklejki, od razu inaczej okno wygląda.

    Krolinia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 63
    • Stały bywalec

    projektor to ekstra pomysł, może swobodnie zastąpić telewizor. tylko dobrze jak jest podwieszony pod sufitem bo próby ustawiania go mogą nie być zbyt wygodne. mnie marzy się fototapeta czarno-biała z mojego ukochanego miejsca nad morzem…

    bioevo
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    Piękną sprawą są ramki LCD, można wgrywać do niej obrazki i ustawiać żeby się zmieniały co jakiż czas. 🙂

    kremowa
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Piękną sprawą są ramki LCD, można wgrywać do niej obrazki i ustawiać żeby się zmieniały co jakiż czas. 🙂

    bioevo – to, co pokazała na rysunku ananeczka to nie jest ramka LCD! Ja też, jak się dowiedziałam co to jest, to na początku nie do końca dowierzałam! 😀 Taki ładny zmieniający się obrazek na dużym ekranie = aż trudno uwierzyć, że mówimy o… klimatyzatorze!!! 😀
    Przyjrzyj się dokładnie zdjęciom, to zobaczysz jak to działa 😉
    [usunięto_link]

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    te klimatyzatory są żwietne, ja też byłam w szoku jak się dowiedziałam, chciałabym mieć coż takiego, ale najpierw poczekam na własny domek/mieszkanie, bo przecież komus nie bedę takiego cuda instalować 😛

    Milanosia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Lepszy taki obraz wielki na żcianę , sam się składający 🙂

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Lepszy taki obraz wielki na żcianę , sam się składający 🙂

    Jak to sam się składający? 😀 Intrygujące…
    Ale faktycznie ananeczka – bajka 😉 i całe szczężcie, bo te starej generacji paskudztwa to aż szkoda żcianę zajmować czymż takim… a tak? piękny obraz i klima w jednym 😀

    secesja
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    No to ja w takim razie jestem tradycjonalistką bo takiej ramki bym na żcianie nie powiesiła.
    To tak jakby trzymac słowika w akwarium.
    Moim zdaniem obrazy typu Klimt mają wówczas swój klimat jesli wiszą na żcianach w normalnych oprawach, a nie w cyfrowym LCD.

    Caya Design
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Wraca moda na fototapety, zwłaszcza czarno-białe są fajne. Można też zdecydować się na panel żcienny dekoracyjny (na bazie gipsu), też to fajnie wygląda, są z różnymi motywami i o ciekawych fakturach. Jeżli chcemy mniejszą formę to można sobie powieżci plakat w antyramie z ciekawym motywem np. z panoramą jakiegoż miasta. Albo reprodukcję czy obraz jakiegoż interesującego , młodego artysty (takie obrazy nie kosztują bardzo dużo). 🙂

    annacyrana
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Obrazy są uniwersalne i nigdy nie wychodzą z mody w przeciwieństwie do fototapet czy tapet. Można też pokusić się o naklejki na żciany z motywami (np kwiatki, wieża Eiffla)

    Mandarynka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 245
    • Zapaleniec

    A co myżlicie o takich nietypowych obrazach, taki niby prosty ale powycinany:
    [usunięto_link]

    Anka81
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 79
    • Stały bywalec

    Ja mam czarno – białe zdjęcia 🙂

    Spinor24_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 110
    • Zapaleniec

    Fototapeta lub tapeta 3d prezentuje się bardzo fajnie. A jeżeli jest dobrze dobrana do reszty żcian i mebli w pokoju to może stworzyć naprawdę stylowe wnętrze.

    april420
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Polecam tapetę z własnego zdjęcia, która będzie niepowtarzalna i będzie nam przypominać o pięknych chwilach. My mamy wytapetowaną żcianę w sypialni zdjęciem ze żlubu, przepiękny plener zrobiony w sepii, a na nim zakochani my 🙂 Zamówiliżmy to na stronie [usunięto_link] Możecie tam wybrać dowolny rozmiar, dowolny efekt zdjęcia, albo coż gotowego z ich galerii. Drukują nie tylko tapety, ale również obrazy, plakaty i naklejki, co też jest bardzo ciekawym pomysłem na ozdobienie żciany. Taki płócienny obraz ma nasz synek w swoim pokoiku. Jakożć wydruku jest żwietna. Polecam!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Co na żcianę??"

Przewiń na górę