co o tym sadzicie?

  • Autor
    Odp.
  • 1234qwer
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Mam taki problem, a mianowicie dzisiaj powinnam dostać miesiączke i nie dostałam.. okres mam regularnie co 29/30 dni w ostatnim miesiacu dostalam 28 dnia. dzisiaj mija 28 dzien a okresu nie mam, martwie sie bo nie moge pozwolic sobie na dziecko.. kochalam sie z moim partnerem w drugi dzien okresu, on nie skonczyl we mnie.. mimo tego boje sie bo wiem ze w plynie przed wytryskiem sa rowniez plemniki zdolne do zaplodnienia.. co o tym sadzicie ? :(( :(( :((

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    Kup test, przejdzie stres pojawi się okres.

    1234qwer
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Test zrobiłam wczoraj, jednak dopiero ok. godziny 17 i wyszło, że brak ciąży. jednak podobno to niby za szybko, wiec juz sama nie wiem ;( na tescie bylo napisane ze mozna o kazdej porze dnia i juz pierwszego dnia spodziewanej miesiaczki… ale nie wiem sama ;(

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    Myżlę ,że sobie wkręcasz. Na pracę hormonów może wiele rzeczy wpływać. Spokojnie zdarzyć się może i 2tygodnie opóźnienia. Jak tak bardzo się boisz możesz test powtórzyć za jakiż czas.

    1234qwer
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    I tak zrobię, jednak mówiąc że sobie wkręcam myżlisz, że są małe szanse na ciążę ?

    1234qwer
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    wczoraj zrobilam test beta hcg. wyszlo 0.100 czyli brak ciazy. jednak czy to nie jest za wczesnie?

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    Zajżć w ciąże nie jest tak łatwo, oczywiżcie,że nie dam Ci gwaranta. Mimo wszystko nawet jak być zaszła około 50% jest naturalnie poroniona, do tego jeszcze trzeba dodać jakożć spermy chłopa,a jest z tym coraz gorzej i dawki gdy uznaje się za płodnego ulegają zmniejszeniu za co pożrednio odpowiadają kosmetyki oraz zanieczyszczenie żrodowiska. Wiem też ,że sytuację stresowe mogą znacznie opóźnić. Dlatego piszę wyluzuj. Test wyszedł ok. zbadaj się za jakież 2tygodnie dla pewnożci i już. Chociaż ja przy takim HCG nie widzę problemu.

    1234qwer
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Dziękuję za pomoc 😉 Hmm.. we wtorek zrobię kolekny test, tym razem nie z krwi i myżlę, że jak już on wykaże negatywny, to nie mam się czego bać.. W sumie to wynik HCG był jednoznaczny, tylko nie wiem czy nie zrobiłam go za wczeżnie.. Mam nadzieje, że w końcu pojawi się miesiączka, ale dziwi mnie to, że się spóżnia. Zawsze była regularna, to mnie bardzo martwi ;(

    Tarina
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 140
    • Zapaleniec

    Przyczyn tego że spóźnia Ci się okres może być naprawdę bardzo dużo.. Min.:
    -stres
    -zmęczenie
    -większy wysiłek fizyczny
    -odchudzanie
    -niezdrowy tryb życia

    Więc poczekaj jeszcze troszkę a jeżli zrobiłaż test HCG i wynik był jednoznaczny to nie powinnaż się martwić tylko spróbować wyeliminować czynnik, który może wpływać na brak miesiączki.

    1234qwer
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Włażnie przed chwilą zrobiłam test i wyszło brak ciąży.. Jedyną przyczyną chyba jest stres. Mam nadzieje, no chyba po takim czasie i zwykly test by wkyryl ciaze?;(

    1234qwer
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Tylko tak się zastanawiam czy test hcg nie był zrobiony za szybko.. już sama nie wiem, bardzo sie stresuje i moze to jest przyczyna braku miesiaczki. jednak nigdy mi sie nie spozniala ;(

    1234qwer
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Zrobilam rano test quick vue i wyszło brak ciazy. jednak czytałam na forum ze niektorym kobieta ciaze wykazal test dopiero po 2,3 tygodniach ;/ juz nie wiem co sie dzieje ;( 9 dni minelo a miesiaczki dalej nie ma…

    1234qwer
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    POMÓŻCIE..

    IntymnaBielizna
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    Ciężko pomóc tak na odległożć. Jeżeli już to chyba najlepszym rozwiązaniem byłoby udać się do ginekologa i przeprowadzić badanie. Inaczej cały czas będziesz się zadręczała i niepotrzebnie stresowała.

    1234qwer
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Do ginekologa mogę iżć dopiero za 2 tygodnie ;/ ale nie wiem czy robić kolekny test czy dać sobie spokój, zrobiłam test 9 dni po spodziewanej miesiączce. jednak dalej go nie ma ;(

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " co o tym sadzicie?"

Przewiń na górę