co rok to samo….

  • Autor
    Odp.
  • aszita
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 88
    • Zapaleniec

    😉 czesc wszytskim 😆 … sposob na depresja mowicie ze macie… hmm ja mam chandre juz od ponad roku i jakos zadna matoda nie dziala.. niewiem sama czasmi co juz robic… chytam dna z ktorego trudno sie wydobyc…trzymajcie sie i pozdro tym ktorym sie udalo 😉

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    ja miałam ostatnio chyba depresje… aż sie wypłakałam w nocy poszłam wczoraj do ludzi – na imprezę i zaczynam żyć 😛

    aszita
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 88
    • Zapaleniec

    🙁 hmm… wiec wyszlas z tego dna… ja niestety nie i nawet leki juz mi nie pomagaja…. nawet jak wyciagaja mnie laski na impreze zakupy czy do jakiejs fajnej knajpy…. to nic, czuj sie przy nich szara myszka.. zupelnie nikomu nie potrzebna… a one takie laski odpicowane… czlowiek w takich stadiach nie mysli o swoim wygladzie… mysli swoje zaglebia w jakiejs otchlani… ciemnosci…. ehh , moze kiedys znjade sposob…

    aszita
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 88
    • Zapaleniec

    hmmm… co do depresji nie powiem rozmowa z obca osob jak psycholog wiele wplywa na nas… nie mowie by kazdy z tego korzystal ale naszym psychologiem moze byc mama tata.. siostra przyjaciolka…. wiele osob ktore w jakis spsosb moga nas zrozumiec

    Jovita
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 317
    • Pasjonat

    eta co ty wygadujesz gdybys miala depresje to by ci zadna impreza nie pomogla i na pewno bys z tego sama nie wyszla. ty mials wielkiego dola.

    aszita- psychologiem dobrym nie jest nikt z rodziny to musi byc osoba z kalifikacjami i doswiadczeniem calkiem obca ktorej powiesaz wszystko.
    na chandre czy dola bardzo dobrym „psychologiem” jest rodzina badz ktos bliski sercu.

    aszita
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 88
    • Zapaleniec

    wiem jowita ze nikt nie zrozumeie mnie bo ie kazdy tak ma… staram sie nie zalamywac w koncu nikt nie powiedzial ze bedzie pieknie.. ale coz kazdy z nas tak naprawde jest zdany na siebie… nikt za nas zycie nieprzezyje tym bardziej takich chwil… dziekuje za wszytsko tym ktorzy zainteresowali sie moim losem i za slowa ktre dodaly nadzieji na lepsze jutro

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " co rok to samo…."

Przewiń na górę