Co sadzicie o tej kurteczce firmy Abercrombie & Fitch ?

  • Autor
    Odp.
  • mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    justinedre na moje oko mimo ze stan[nowa] to wyglada na uzywaną. Jesli masz ja zamiar kupic to przyjrzyj sie na prawy rekaw na dole troche wyswiechtane[nie wiem czy brudne czy wytarte] no i przy tym samym rekawie na ramieniu tez jakas podejrzana plamka. No i zastanawiające sa jeszcze dolne kieszenie, jakies takie wypchane jakby ręce ktos tam nosił. No ale być moze sie mylę, ale jesli chcesz kupić to pooglądaj ja dokładnie.

    minia
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 67
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    A skąd jesteż, że na giełdzioche jeździsz :p ?:)

    Są tanie ale takich nie ma ;p Więc pozostaje allegro…

    no „takich niema tyko na allegro sa i wcale niesadze ze sa brzydkie bo mi tez sie podoba 😆
    jestem z lubelskiego i jest tam tez gielda tylko nie taka jak np w wawie 😉
    ale jak ci sie podoba to kupuj jakbym miala duuuzo sarki tez bym taka kupila 8) 🙂

    justineDre
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Ojjj mia1980, masz błędne podejrzenia…

    Ponieważ czytałam opis tej kurtki na stronie producenta…

    I tam gdzie wymieniłaż te spostrzeżenia, to tak ma BYć 😀

    Jest to firma, która stylizuje swoje ubrania na tak jakby lekko znoszone… One są w 100% NOWE ponieważ moja kuzynka z innego miasta kupiła sobie ją i napisała mi ,że dostała NOWIUTKĄ pachnącą kurteczkę… Z wszystkimi metkami…

    Kupię i opiszę jej wygląd… Poza tym dostałam realne fotki robione cyfrówka od niego i są po prostu boskie :*

    Bużka :*[/b]

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    ehh możliwe…. więc skoro wszystko z nią ok i co najwazniejsze bardzo ci sie podoba wiec nie ma się nad czym zastanawiać

    justineDre
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Exactly… 😀

    Ja juz kupiłam osobiżcie za 470 zł 🙂

    Jest po prostu boska… 🙂

    Więc żmiało zamawiajcie bo już tylko 3 zostały… a moja 2 kuzyneczka chce też taką…

    Bużka :*

    Nela
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 410
    • Pasjonat

    Kupilam taka w tamtym roku, tylko zamiast futra jest jasny baranek. Po prostu swietna. Potrzebna mi byla czekoladowa kurtka i nosze ja zawsze do brazowych rzeczy. Milego noszenia… 😀

    justineDre
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Kobity sprzedawca dał

    NIŻSZĄ CENE !!!

    Ja już mam swoją i jestem bosko zadowolona, tak samo kuzyneczka już kupiła… 🙂

    Czekam, aż będzie miał inne rzeczy… wtedy coż innego kupie od niego…

    świetny Sprzedawca…Naprawdę Polecam…

    kluska
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Mi sie ta kurtka podoba, owszem jest fajna i pewnie bardzo ladnie lezy, ale… cena jest za wysoka!
    Najbardziej mi sie podoba ten futrzany kaptur, wiec szukalam podobnych, ale w nizszej cenie. I nawet znalazlam kilka bardzo ladnych, np. [usunięto_link]

    Croppa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    jak kiedyż zażartowała moja kumpela: ” za nia to bym się pocieła…”
    osobiżcie także bardzo mi sie podoba, miodzio:)
    ale cóz nie stac mnie na nią.

    rzadko chodzę ubrana na sportowo, a jakos nie widzę sie w kozaczkach i tej kurtce 😛

    ale jest cudna, serio serio …:P

    Niebo86
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 611
    • Zasłużony

    kurteczka ok, ale w zyciu nie dalabym za nia tyle kasy 😕

    sama mam plaszczyk w podobnym stylu 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Co sadzicie o tej kurteczce firmy Abercrombie & Fitch ?"

Przewiń na górę