• Autor
    Odp.
  • Ejoanna_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    Przychylam się do powyższej opinii,nic nie stawia na nogi ta jak mocna kawa,lub też ewentualnie poranny prysznic. Każda z nas ma swoje sposoby i przyzwyczajenia,to normalna sprawa. Jednak we wszystkich wypowiedziach przewija się wątek kawy 🙂

    aisoglam
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 67
    • Stały bywalec

    Prysznic naprzemienny bo kąpiel to mnie rozleniwia. Kawa z dodatkiem koniaku,ale jak ktoż ma problem z sercem to nie polecam

    anita
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 48
    • Stały bywalec

    Muzyka mnie pobudza, choć przyznam, że nie mam problemu ze wczesnym wstawaniem, a wręcz bardzo lubię wstać rano, aby cieszyć się dłuższym dniem, do tego po długi okresie, kiedy jestem zmęczona najlepiej stawia mnie na nogi urlop, wyjazd za granicę, kiedy mogę oderwać się od codziennych stresów.

    ewissimo
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 50
    • Stały bywalec

    dobre sniadanie, dobra kawa i dobra muzyka, brak jednego z nich zaburza caly dzien.. ewentualnie jeszcze dobre towarzystwo

    Natka13
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 48
    • Bywalec

    Prysznic i żniadanie 🙂 No i aspiryna jak jestem chora :p

    denilson
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    jak jestem padnięty tak fest, to mi nic nie pomoże – i może być to kawa, dwa litry red bulla, 5 litrów powerade`a i nic…

    Ustalenie_Ojcostwa
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    Powerade akurat dobrze nawadnia organizm,więc nie postawi Cię na nogi,lepiej red bull,ale też nie polecam dla ciżnieniowców i tych którzy maja problemy z sercem. Rano tylko dobra,mocna kawa,natomiast wieczorem prysznic 🙂

    djlevine
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 97
    • Stały bywalec

    Dobre mocne espresso 🙂

    Filigranowa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Yerba jest cudowna. Stawia mnie na nogi i nie mam po niej skurczy w łydkach. Bardzo jestem zadowolona z yerby od kiedy się na nią przerzuciłam 🙂

    marta1985
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Z rana kawa, później zielona herbata a najbardziej to jak mój kochany psiak coż zbroi :mrgreen:

    Filigranowa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Znalazłam fajną encyklopedię w Internecie. Jestem w kropce nie wiem na jaki rodzaj herbaty się zdecydować 🙂 [usunięto_link]

    monia_mia1
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Słońce, zdecydowanie stawia na nogi:) Spacer, kawa! herbata z miodem cytryną i imbirem, energetyczna muzyka i ruch.

    pinecha
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Dobra mocna muzyka. Nie ma jak szykować się rano przy dobrej muzyce mmmmmm 🙂

    Lika
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 50
    • Stały bywalec

    Prysznic i poranna kawa 😀

    mako82
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Ja lubię i mnie pobudza rano mięta z miodem 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Co stawia Was na nogi ?"

Przewiń na górę