• Autor
    Odp.
  • malwina26
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Hej

    Za bardzo nie orientowałam się gdzie kupować ale jest tego dużo w sensie wiele mamy portali sprzedażowych czy aukcyjnych . Co polecacie włażciwie..?

    Ale czy słyszałyżcie coż o WWW FEELBRAND EU – markowe rzeczy, DOSTAWA w 2 TYG, ZAKUPY ZA DARMO kojarzycie..?

    Dowiedziałam sie tylko że udzielają sie w wolontariacie w sumie przyjemne z pozytecznym – zakupy i wolontariat.

    Czekam na wasze opinie

    z góry dzięki

    Olive_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Wiele zależy od tego, w czym mężczyzna będzie się czuł pewnie i swobodnie, ponieważ najnowsze trendy plażowe proponują zarówno obcisłe kąpielówki o sportowym kroju męskich bokserek, wykonane z elastycznych materiałów, które idealnie przylegają do ciała zapewniając komfort i wygodę w czasie kąpieli i plażowania, oraz bardziej odważne kąpielówki z obniżonym stanem w typie klasycznych slipów, podkreżlające męską sylwetkę. Dla osób aktywnych, które cenią sobie odpoczynek w ruchu poleca się luźne sportowe kąpielówki z długimi nogawkami, idealne w czasie uprawiania sportów wodnych.

    CrazyLips
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Kiedyż słyszałam jak Jacyków mówił, że tylko w Polsce faceci zakładają szerokie luźne szorty do kolan jako kąpielówki i porównał tę tendencję do zakładania skarpet do sandałów 😀 Kąpielówki powinny przylegać do ciała, przynajmniej tak zostało podyktowane przez modę 😉

    Pogas_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    Nie zawsze trzeba podążać za najnowszą modą:0 To kwestia tylko i wyłącznie naszego gustu,a faceci lubią proste ale zarazem eleganckie stroje,pamiętajmy o tym.

    yaloo
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    Kiedyż słyszałam jak Jacyków mówił, że tylko w Polsce faceci zakładają szerokie luźne szorty do kolan jako kąpielówki i porównał tę tendencję do zakładania skarpet do sandałów 😀 Kąpielówki powinny przylegać do ciała, przynajmniej tak zostało podyktowane przez modę 😉

    Słyszeć, a widzieć… Ja mam odwrotne spostrzeżenia. Na plaży za granicą, jak spotka się faceta w obcisłych kąpielówkach z dużym prawdopodobieństwem to… ktoż z naszej czężci europy 🙂 Tam włażnie

    Na zachodzie to spodenki są modne na plaży i z tamtych rejonów moda przyszła do nas…

    Eroticgo_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 36
    • Bywalec

    Moda to jedno,natomiast pamiętajmy też ze zarówno dla faceta jak i nas kobiet- liczy się wygoda, i dana odzież powinna być dla nas wygodna i powinnyżmy dobrze czuć się w niej na co dzień.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Co teraz modne dla faceta?"

Przewiń na górę