Co ubieracie na sylwestra?

  • Autor
    Odp.
  • afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    No tak jak w pytaniu w temacie: co planujecie założyć na sylwestra? Pokazujcie fotki swoich ciuszkow.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Ja nie zdecydowałam jeszcze…mam jedna bluzke,która chciałabym założyć,bo w niej nigdzie jeszcze nie byłam,ale nie bardzo użmiecha mi się sylwestrowanie w jeansach.Druga opcja to sukienka a la lata 60 i do tego legginsy…trzecia opcja to kupienie czegos nowego 😉 no ine wiem sama… pewnie w ostatniej chwili zdecyduję 🙂

    mendinia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Ja się nigdzie nie wybieram na sylwestra. niestety, spędzę go w domu to nie będę się zbytnio stroić.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    No i sytuacja po prostu zmusiła mnie do kupienia czegoż nowego 😉 och,ach,jaka jestem z siebie dumna!! 😆 jak nie zapomnę to wstawię fotkę 🙂

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    Warn prosimy bardzo 🙂

    A ja ide na zwykla mlodziezowa swojska impreze impreze. zakladam bluzke bez plecow, rurki i kozaki. No moze ewentualnie jeszcz zamienie rurki na mini, ale nie wiem.
    I tak mialam stracha bo chcieli zeby ta impreza byla na „galowo”-kiece garniaki itp. Az z ulga odetchnelam gdy z tego zrezygnowali. Tak ubrana to lubie chodzic tylko na wesela 😉

    Czersi
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 741
    • Zasłużony

    A ja się wybieram na domówkę do przyjaciela,będzie mało osób,sami swoi.Ubieram się przede wszystkim wygodnie, a żeby nie było tak jak na co dzień to zrobię makijaż 😛

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Ja tez na domówkę idę…hmmm a odstawiam się jak na normalna impreze… no trudno,po prostu lubię się stroić 🙂

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    Ja też w tym roku spędzę sylwestra w domu, a nie w klubie/na balu na przykład, a sukienkę mam. 😀

    Warn, w co zamierzasz się ubrać? 🙂

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    ja dzis kupilam na sylwestra czarna dosc prosta, bez jakis wielkich udziwnien kiecke. tak na ostatnia chwile. 5 minut przed zamknieciem sklepow. no coz… zero super dekoldow czy mega cekinow. moze bede wygladac jak szara mycha, ale kto to wie. grunt ze mam cos nowego – to zawsze poprawia humor. a on najwazniejszy w sylwestra

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Kupiłam sobie fioletową tunikę,taką dłuższą tubę,bez ramiączek,ze żciągaczem na dole.Jest na tyle długa,że swobodnie mogę założyć do niej tylko czarne rajstopy 🙂 jak tylko ją zobaczyłam to postanowilam ją mieć i już! 😉 do tego mam opaskę czarną,koraliki czarne i bransoletkę oraz srebrną pelerynkę i nie wiem włansie czy jak na skromną domówkę nie będę wyglądać przesadnie…ale to w końcu sylwester,więc co tam 😀

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    no ja tez lubie sie wystroic, ale…. nie wiem gdzie ten sylwester, co za ludzie – bo to jacys znajomi i nieznajomi chlopaka z jego miejscowosci, poza tym on nie lubi jak sie dziewucha za bardzo odpindrzy, dlatego musialam jednak zdecydowac sie na mala czarna bez dekoldziku;) ale na twoim miejscu nie przejmowalabym sie ze bedziesz odszczelona na domowie. bedziesz sie fajnie czula, nawet jak reszta poprzylazi w jeansach;]

    silezia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    No tak jak w pytaniu w temacie: co planujecie założyć na sylwestra? Pokazujcie fotki swoich ciuszkow.

    oto moj zestaw sylwestrowy…

    [/url]

    silezia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    No tak jak w pytaniu w temacie: co planujecie założyć na sylwestra? Pokazujcie fotki swoich ciuszkow.

    oto moj zestaw sylwestrowy:


    mendinia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Wow zajebisty ten twój strój^^
    Na pewno wszystkich nim przyćmiłaż ;p

    silezia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    dzięki:)
    troszkę;)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Co ubieracie na sylwestra?"

Przewiń na górę