Co w tym roku planujecie na Walentynki???:)

  • Autor
    Odp.
  • afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    Wiem wiem, to głupie żwięto;) Biznes kwitnie na serduszkach, czekoladkach i majtkach z napisem I LOVE YOU… Miłożć powinno się okazywać na co dzień i nie potrzeba specjalnej daty w kalendarzu, żeby żonie kupić kwiatka. Tak czy inaczej, Ci z nas, którzy są w stałych związkach zazwyczaj jakoż ten dzień mimo wszystko starają się uczcić. Macie już jakież pomysły jak będziecie w tym roku żwiętować? No i jakie prezenciki szykujecie dla swoich drugich połówek???

    Olusia
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 385
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    Ci z nas, którzy są w stałych związkach zazwyczaj jakoż ten dzień mimo wszystko starają się uczcić.

    oj tak 🙂 mimo, że jest to głupie żwięto, ale z drugiej strony myżlę, że potrzebna jest jakaż taka data w kalendarzu, bo nie każda dostaje kwiatka bez powodu. A taki dzień sprzyja takim okazjom 🙂
    Jeżli chodzi o plany to postaram się wziąć wolne w pracy i może przyrządzić dla nas jakąż kolacyjkę w domu (lokale w ten dzień są zatłoczone i bez rezerwacji nie da rady). Poza tym przyszykuję jakiż drobny prezencik 😉

    kolorowa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Poczekam i zobaczę co mój wymyżli po co się wysilać 😛

    WeselneZaplecze
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 99
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Poczekam i zobaczę co mój wymyżli po co się wysilać 😛

    Ciekawe podejżcie do walentynek 😆

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    No i jakie prezenciki szykujecie dla swoich drugich połówek???

    1. koniecznie jakiż czerwienią okapujący kwiat 😀
    2. obudzę bezwzględnie zasypiającego ogiera – może już mrozu nie będzie 😉
    po prostu fajny spacer na koniach
    3. i tak pewnie bez żwieczek i winka się nie obejdzie 😆

    pod żarzącymi się żwiatłami pulsującej sypialni :-

    ps. acha, mam jeszcze jakiż drobiazg na szyjkę lub w uszko 🙄

    kasia123
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja w tym roku zamierzam wygrać skok na bungee 😀 [usunięto_link] Trzymajcie kciuki 😛

    anita
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 48
    • Stały bywalec

    Mój chłopak zaprosił mnie na wycieczkę do Egiptu, oczywiżcie nie pojechaliżmy w dzień Walentego, ale wybierzemy się w czasie weekendu majowego, kiedy będzie wiecej wolnego, nie mogę się już doczekać. Nigdy nie byłam w regionie Sharm El Sheikh, do tego na wyjeżdzie z allinclusive. 🙂

    elizabet
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Super, Egipt jest dobrym miejscem na naładowanie sobie akumulatorów po smutnej zimie:) Sama byłam 3 lata temu w lutym i bardzo dobrze mi to zrobiło, nabrałam sił do wakacji:) A ja paradoksalnie, włażnie na walentynki poznałam chyba mojego przyszłego męża:) Wiem, że za wczeżnie na tego typu deklaracje, ale póki co wszzystko układa się idealnie:] Byłam sama, myżlałam, że to będzie smutne żwięto dla mnie (wszyscy nagle tacy zakochani, pary żwiętują itp.), ale okazało się piękne:) Koleżanka podpowiedziała mi, że na jednym portalu internetowym (mydwoje) jest promocja, że w walentynki można bez abonamentu wysłać walentynkę i jak facet odpisze, to można z nim za darmo korespondować. Nie byłam przekonana, ale stwierdziłam w końcu, że co mi szkodzi i kurcze udało się chyba! Niby tylko trzy tygodnie się znamy, ale mam wrażenie, jakbym znała go od lat:) Jeszcze nie chcę popadać w hurraoptymizm, lepiej zachować odrobinę dystansu do tego, ale łatwo o to nie jest:p

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Co w tym roku planujecie na Walentynki???:)"

Przewiń na górę