• Autor
    Odp.
  • niezdecydowana87
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Witam wszystkich, obecnie siedzę w domu i zajmuję się dzieckiem od października planowałam pójżć na studia, ale teraz już sama nie wiem czy iżć ponieważ mam szanse założenia własnej działalnożci gospodarczej. Powiem szczerze, że nie mam pojęcia co wybrać, z jednej strony bym poszła na studia a z drugiej chciałabym mieć pracę bo z jednej wypłaty się utrzymujemy i źle mi z tym. Błagam was doradźcie mi coż , co byżcie wybrali na moim miejscu?

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    Niezdecydowana, weź tę działalnożć gospodarczą… jak Ci nie wyjdzie wal na studia!

    na pewno nie doradzam Ci się stresować! to trucizna, moja Droga, jesteż zbyt wrażliwa i inteligentna…
    by spłonąć w niepewnożci – zrób po peostu jakiż krok… od siebie… a skoro masz kogoż…
    kto Cię kocha, wymagaj od niego zrozumienia! w razie co zaatakuj mnie, po to tu się pojawiam…

    MissMalvinka
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 131
    • Zapaleniec

    A ja bym jednak studia wybrała. Przynajmniej licencjat. Wydaje mi się, że długofalowo to lepsze rozwiązanie. Jak Ci nie wyjdzie z działalnożcią gospodarczą, to dalej będziesz bez papierka. A ten papierek na prawdę ułatwia znalezienie lepszej pracy. A jak będziesz go miała, to nawet jak coż nie wyjdzie, to będzie Ci łatwiej…

    niezdecydowana87
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    postanowiliżmy razem z mężem, że otworze działalnożć i pójdę na studia mam nadzieję że uda mi się to wszystko podzielić.Mąż obiecał, że mi pomoże więc zobaczymy, trzymajcie kciuki!!!! :DDD

    lasica
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    powiem ci jak mowi moja przyjaciolka z grupy policelanej. zaufaj sobie i wybierz co mowi ci „ten” wewnetrzny glos. 🙂 latwo powiedziec, prawda? powodzenia w wyborze

    azja85
    Participant
    • Tematów: 5
    • Odp.: 85
    • Stały bywalec
    Hard wrote:
    Niezdecydowana, weź tę działalnożć gospodarczą… jak Ci nie wyjdzie wal na studia!

    racja

    monaliza1987
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Posluchaj sama siebie i zdecyduj.

    jancczak
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    ciężka sprawa..

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " co wybrac?"

Przewiń na górę