co zamiast plotek?!

  • Autor
    Odp.
  • dodi
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    ja nie wiem o co chodzi z tym plotkowaniem – czy naprawdę tym teraz tylko umie żyć wiekszożć ludzi?!! jak spotykam róznych ludzi to najpierw otrzymuje informacje co sie dzieje u wszytskich naokoło a dopiero na końcu co u spotkanej osoby a na resztę juz nie ma czasu – bez sensu – nie szkoda czasu ?!! juz teraz wiem skąd nagle ten wzrost popytu na psychologów- my nie umiemy juz ze soba normalnie rozmawiac – a jest jednak w ludziach taka potrzeba wiec …….a jakos tak mi sie przykro zrobiło. chyba pójde kupic sobie kiecke- typowe wiem:)
    co myslicie o tym ?

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    No włażnie jak wyjdą te plotki na jaw to trzeba szukać psychologa:)Trzeba nauczyć się rozmawiać bez plotkowania….

    Olowek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    Ja już po prostu pewnych ludzi nie odwiedzam. Bo wyobraźcie sobie, przyjeżdżam na kawę i planuję spędzić kilka chwil na miłej pogawędce a tymczasem kawa wjeżdża na stół i zaczyna się: bo on to a ona tamto,ten zrobił tamten nie, ta coż źle powiedziała a ta się brzydko popatrzyła. koszmar jakiż! A wszystko ocieka jadem….

    carboczar
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 78
    • Stały bywalec

    Bo o czym dziż ludzie rozmawiają,głównie o innych,o życiu(problemach,dzieciach,rodzinie) o tym gdzie się było,z kim i oczywiżcie jak było wspaniale ale przy okazji trochę ponarzeka.Prac,dom,czasem wyskok i to jest życie.Kto dziż prowadzi życie kulturalne i rozmawia o tematach niezobowiązujących,ludzie nie maja czasu.Jak się spotkają rozmawiają,to rozmowa się toczy o wspólnych znajomych,bo ludzie to lubią i w tym czują się najlepiej.

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Ale jeżli to takie plotki z humorem nie robiące nikomu krzywdy to ok ale jeżli to wymyżlone rzeczy to masz rację trzeba unikać takich ludzi

    Cleo
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 905
    • Zasłużony

    ja tam lubie plotkować :]

    ale znam granice

    elm303
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 298
    • Pasjonat

    ja tam lubie plotkować :]

    ale znam granice czyli wiekszosc czasu spedzam na plotkowaniu

    Cleo
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 905
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    ja tam lubie plotkować :]

    ale znam granice czyli wiekszosc czasu spedzam na plotkowaniu

    wręcz przeciwnie – mam tak mało wolnego czasu, że swojej koleżanki która mieszka w moim bloku nie widziałam od 3 miesięcy.

    zła interpretacja 😕

    cytrynka86
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 46
    • Stały bywalec

    kurcze, aż nie wiem co napisać 🙂 Przyznaje bez bicia że sama dużo plotkuję, ale pocieszam się że mój facet plotkuje jeszcze więcej 😛

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Hahahahaha to macie po czym porozmawiać.Jak się oplotkowani o tym nie dowiedzą to plotkujcie;)

    cytrynka86
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 46
    • Stały bywalec

    To tylko tak, w naszym gronie 🙂 Ale mój facet i tak mnie przebija, wie wszystko o serialach, aktorach, a ja jestem w tym temacie zacofana 🙂

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Bo faceci to straszni plotkarze,uważam że dużo więksi niż kobiety;)

    Cleo
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 905
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Bo faceci to straszni plotkarze,uważam że dużo więksi niż kobiety;)

    jasne.

    to zależy od człowieka , nie od płci

    H_ulka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 357
    • Pasjonat

    Bez plotkowania to nie ma zabawy. Ja lubię sobie poplotkować od czasu do czasu. Nie mówię to o obgadywaniu ale takim babskich ploteczkach.

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Ale faceci mają mało inwencji,plotkują ponuro.Ponoć nie znają się na kolorach:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " co zamiast plotek?!"

Przewiń na górę