córka prezydenta

  • Autor
    Odp.
  • xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    jak o tym pomysle ze ta dziewucha bierze po raz drugi slub i wokol tego tematu jest cisza to szlak mnie trafia!
    jak bralam slub z mezem (jestem jego druga zona) to juz sie krzywo patrzono. urodzil sie syn i chcielismy go ochrzcic. tyle wyzwisk co uslyszalam od proboszcza i ksiedza ze swojej parafii to nigdy nie uslyszalam. maz wyszedl pierwszy bo nie wytrzymal ja chwile po nim z placzem! dziecko dostalo chrzest w innej parafii.
    przy kazdej wizycie duszpasterskiej ksiadz przypomina w jakim to ja grzechu zyje i wogole 😥
    a tu prosze cisza. radio maryja nie ma nic przeciwko? czemu nie ma odwaznego co by sie za ta sprawe wzial. kosciol tez milczy? dlaczego?

    jakie jest wasze zdanie na ten temat? ja uwazam ze to kolejne przegiecie

    Nela
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 410
    • Pasjonat

    Bo to jest corka prezydenta…….. 🙄 Co do wyzwisk ze strony ksiedza, to chyba jest to mozliwe tylko w Polsce. Wspolczuje Ci tego co przeszlas i pozdrawiam serdecznie.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Własnie…córka prezydenta czyli wszyscy maja byc cicho,coby skandalu nie było 😕 A Ty się nie przejmuj,bo z tego co zauważyłam duchowni są jacys dziwni i teraz naprawde trudno o ksiedza z prawdziwego zdażenia 😕 Córka prezydenta…pamietam jak o mnie mówili „córka prezydenta”… 😆

    .Magda.
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 746
    • Zasłużony

    Wiadomo, córka prezydenta. Tam cisza musi być bo kaczory nad wszystkim panują. A my zwykli szaracy ? Nam juz można walic po nosie jak sie tylko da ! Gdy człowiek sobie o tym pomysli to od razu szlag może trafić. A co do księzy to faktycznie, niektórzy to by tylko kłody pod nogi rzucali, ale na szczężcie są i tacy, którzy chętnie pomogą w każdej sytuacji i oby takich było jak najwięcej.

    maljoanna
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 300
    • Pasjonat

    To jest włażnie tragedja dlaczego Ci księża tak się wtrącają oni nie są Bogiem i nie mają prawa nas osądzać Bóg nas osądzi …
    A Ci dziennikasrze to nie maja chyba o czym pisać i piszą o tej „paskudzie” wielkie mi wydarzenie… Szkoda słów…

    maljoanna
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 300
    • Pasjonat

    Mam taką jedną koleżanke ona ma rocznego żlicznego synka i mieszka z ojcem swojego dziecka lecz bez żlubu kochają to dziecko najbardziej jak chyba potrafią ,a ksiądz gdy przyszedł rok temu po kolędzie i chłopczyk sie rozpłakał ksiądz powiedział ze dziecko jest niedobre i płacze po ma szatana w sobie którego ssie z mlekiem matki bo ona ma szatana gdyż żyje w grzechu.Przykre prawda?
    Z sakramentem chrztu również był kłopot i chrzest odbył sie w parafi w Radomiu gdzie mieszka mama mojej kolezanki w Warszawie nie chcieli ochrzcic dziecka w 3 parafiach.Skandal….

    .Magda.
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 746
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Mam taką jedną koleżanke ona ma rocznego żlicznego synka i mieszka z ojcem swojego dziecka lecz bez żlubu kochają to dziecko najbardziej jak chyba potrafią ,a ksiądz gdy przyszedł rok temu po kolędzie i chłopczyk sie rozpłakał ksiądz powiedział ze dziecko jest niedobre i płacze po ma szatana w sobie którego ssie z mlekiem matki bo ona ma szatana gdyż żyje w grzechu.Przykre prawda?
    Z sakramentem chrztu również był kłopot i chrzest odbył sie w parafi w Radomiu gdzie mieszka mama mojej kolezanki w Warszawie nie chcieli ochrzcic dziecka w 3 parafiach.Skandal….

    Jeżli chodzi o takie własnie sytuacje, to bardzo często się one zdarzaja. Wsród moich znajomych tez były problemy z ochrzczeniem dziecka. Bardzo przykre!

    Tuska
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 447
    • Pasjonat

    bede brutalna
    jakby mi tak jakis ksiądz wpadł do domu i dziecko oraz mnie obrazał to bym go na butach wyniosła i nie patrzyłabym czy to ksiądz czy nie ksiądz. A co ten kretyn moze wiedziec w ogole o zyciu w rodzinie jak nigdy nie miał i nie bedzie miał swojej az sie powiem Wam zdenerwowałam, chory kraj!

    maljoanna
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 300
    • Pasjonat

    Tak przykro się robi gdy się słyszy o takich przypadkach.Koleżanka w tym roku klsiędza nie przyjeła.

    Tuska
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 447
    • Pasjonat

    i dobrze zrobiła, prawdziwy ksiądz zauważył by ze tworzą zgrany zespoł ze są rodziną, pogratulowałby i po prostu namawial i zachęcał do żlubu a nie ganił i od razu oceniał, dla mnie to on zaden zakonnik, moze i teraz grzesze ale przyznaje sie robie to z pełna swiadomożcia 😆

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    moj stosunek do religii do kosciola a przede wszystkim do ksiezy bardzo sie zmienil.
    jednak jesli odbywa sie wizyta duszpastreska to ksiedza przyjmuje. dziecko tez staram sie uczyc religii, pacieza. ale latwo nie jest jesli ma sie przeciwko sobie tak wiele

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " córka prezydenta"

Przewiń na górę