Cos jest ze mna nie tak?

  • Autor
    Odp.
  • MAgda_
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    niedawno calowałam się z chłopakiem i to nie prawda, że jest wspaniale!! Dożć, ze mi nie wyszlo, to jeszcze nic nie czulam! Zupełnie nic! Prosze o wypowiedzenie sie na ten temat!

    mala1984
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 83
    • Stały bywalec

    to chyba byl pierwszy buziak co? nie zawsze od razu jest fajnie, moze za bardzo sie przejmowalas tym zeby Ci wyszlo?

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    eh… ja tam malo co pamietam swoj perwszy… i pewnie tez nie byl idealny…
    ale z czasem.. az ciarki i motylki w brzuchu…
    jeszcze bedzie pieknie..
    glowa do gory :*

    Perla
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 248
    • Zapaleniec

    Powoli, nic nie jest takie piękne jak na filmach.
    Z czasem będziesz czuła jakie to piękne 🙂

    MAgda_
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    TAaaa tylko, że ja próbowałam kilka razy i nic!!!!!!!!!!!!!!!!!! I jak mu to powiedziałam, to on powiedział, że tego się hm… nie czuje, więc po co to robić??:/

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    hm.. no to mnie zaskoczylas zaraz zapytam swojego.. 😀 😈

    lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    Pierwsze pocalunki zwykle sa glupie. Po moim pierwszym calusie czlyam obrzydzenie, potem juz jakos mi to wychodzilo, nie czulam tego samego, ale tez zadnej przyjemnosci. dopiero z czaaasem z czaaaasem. Ale jesli teraz nic nie czujesz to w sumie nie rob tego na sile. Tez pewnie robisz to narazie nie umiejetnie i to dlatego. Moja rada jest taka. Kazdy przecodzi ten okres „beznadziejnego lizania” 😀 ze to tak ujmę, takze przejdz i Ty, ale zapewniam, ze po pewnym czasie to pokochasz. Moze z innym chlopakiem. dopiero np z piatym czy szostym chlopakiemh ehe;) seiro.

    MAgda_
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    HM…. ten okres „bezsensownego całowania” muszę przeczekać. A teraz mam pytanie, jak się to robi tak dobrze?? Żeby było przyjemnie, bo ja raczej swój pocałunek pierwszy wspominam żmiesznie;)

    lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    Wiem, ze mlodzi chlopcy lubia to robic szybko, mocno przyciskac Ci glowe… Nie pozwol na to! Trzymaj go za policzki czy jakos tak za glowke i gdy bęize za mocno dociskał, odsun go. Nie wpychaj jak najgłębiej języka, na poczatku woogle nie musisz. po prostu delikatnie i wolno muskajcie się ustami. potem ewenltualnie co jakis czas mozecie sie „Styknac” jezyczkami heh;)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Cos jest ze mna nie tak?"

Przewiń na górę