coż na przyspieszony porost włosów !!!

  • Autor
    Odp.
  • malinowa_panna
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Witam wszystkich !!

    mam dożć spory problem…

    ostatnio byłam u fryzjera.. wczesniej mialam włosy troche za ramiona.. była trochę rzadsze (wynik usunięcia kilkunastu dreadow) ale nie było tak targicznie.. ale cóż stwierdziłam ze pojde sie obciąć moze bedą szyybciej rosły i zgęstnieją… Pani fryzjerka spitoliła sprawe obcięła zupełnie nie tak jak chcialam mam teraz dożć krotkie.. bardzo wycieniowanie a na gorze głowy mam tak jakby.. kopułę.. 😥 poniewaz wycieniowała mi tam do ok 5-6 cm teraz strasznie to wygląda..

    Dlatego jak najszybciej chcialabym zapuscic wlosy zebym w miare dobrze wygladal i dobrze sie w nich czuła..

    czy skrzyp byłby dobry ?? znacie jakież inne sposoby ??

    POZDRAWIAM I DZIĘKI Z GÓRY ZA RADY

    asiek
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 443
    • Pasjonat

    myżlę, że włażnie skrzyp najlepiej
    szampon z trichogenem lub subrina recept
    ew. olejek rycynowy

    Specjalista Aspazji
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 213
    • Zapaleniec

    Możesz zaopatrzyć się w preparaty wzmacniające cebulki włosów, np. z wyciągiem ze skrzypu polnego, pokrzywy, rzepy, kapsułki z witaminą H – biotyną.

    zabka25
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Ja słyszałam, że pomaga picie drożdży rozpuszczonych w wodzie lub mleku. 😀

    cytryna65
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Preparaty z wyciągiem ze skrzypu, wcierki – olej rycynowy,olej arganowy . Dobre są też olejki do włosów, które przyspieszają ich wzrost. W składzie same dobroci dla włosów. No i regularnie podcinaj końcówki 🙂

    Specjalista Aspazji
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 213
    • Zapaleniec

    Polecam także wcierki do skóry głowy i picie naparu z pokrzywy.

    narlos
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Serio wierzycie w te bzdury?

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Czemu bzdury? Ja np, od miesiąca używam kapsułek na wzrost włosów z Vichy Dercos – Neogenic. Co wieczór aplikuję je na skórę i widzę u siebie więcej nowych włosów 😉

    Toti
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    reddragon, włażnie zastaniawiam się nad zakupem tych kapsułek. Po misiącu widzisz już jakież różnice?

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Wiesz co, przede wszystkim widzę masę nowych takich malutkich włosów, widać że rosną.
    A to dla mnie ważne 😉 Z resztą jak zawsze włosy dla kobiety 🙂
    Jeszcze 2 miesiące kuracji , więc jestem dobrej mysli 😀

    MalyImbryczek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Olejek rycynowy jest dobry, tylko nie nakładaj go samego, bo może wysuszyć włosy, dobrze jest go z czymż połączyć, przepisów jest dużo, ja preferuję z żółtkiem jajka, sokiem z cytryny i olejem zwykłym;) stosowałam jak zauważyłam, że robi mi się zakole koło przedziałka, po kilku razach zauważyłam, że włoski zaczęły rosnąć;)

    Toti
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    Naturalne składniki bardzo lubię i chętnie je stosuje, ale teraz chcę zastosować taką prawdziwą bombę wzrostową na moje włosy i czytałam pozytywne recenzje nt vichy Neogenic, dlatego chciałam usłyszeć coż bezpożrednio od użytkownika. Kilka ważnych okazji przede mną i chcę żeby moje włosy wyglądały pięknie 🙂

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Mały imbryczek, ale np jajko czy tam żółtko nie jest wskazane przy przetłuszczających sie włosach 😉
    Toti, coż jeszcze chcesz wiedzieć 🙂

    Kokai_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    Dobra jest także odzywka z pasty jajecznej nakładana 2 razy w tygodniu,ale raczej nie sprawi że nasze włosy będą szybciej rosły,pomoże w odbudowie ich struktury oraz wzmocni cebulki.

    kasojan
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    .

    .

    Szybki sposów na zmianę wizerunku i zarobek.

    Ja poszłam na wizytę do mojej fryzjerki, która zaproponowała mi sprzedaż moich włosów. Początkowo się zastanawiałam, ale przekonała mnie do tego pomysłu.

    Zarobiłam ponad 1500 zł i cieszę się nową fryzurą! Warto. Jeżli chcecie więcej się dowiedzieć, poszukajcie Beauty for You.

    Pozdrawiam

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " coż na przyspieszony porost włosów !!!"

Przewiń na górę