Coż o przyjaźni…

  • Autor
    Odp.
  • grancanaria
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Czym jest dla Was przyjaźń? Czego oczekujecie od przyjaciela/ przyjaciółki? I co Wy możecie im dać?
    Jak wygląda przyjaźń, kiedy każde z was ma już swoje życie (męża, żone, własną rodzinę) ?

    miszczu
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1579
    • Maniak

    to proste
    przyjaciel to ktos do kogo mowie: „potrzebuje pomocy”
    a on mi pomaga

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 48
    • Odp.: 4517
    • Guru

    Dla mnie przyjaciel to ktoż,kto nie będzie mnie potępiał,a wspierał w każdej sytuacji.To ktoż,kto w pełni akceptuje mnie razem z moimi wadami i nie wytyka mi błędów 😉 to ktoż,do kogo mogę powiedzieć „mam problem” i już jest przy mnie.Z mojej strony może liczyć na to samo 🙂 Z moją przyjaciółką łączy mnie mocna więź,to taka przyjaźń na żmierć i życie.Cieszę się,ze mam koło siebie kogoż takiego 😀

    Emilia Flores
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 212
    • Zapaleniec

    Ja tez mam najlepsza przyjaciolke na swiecie. jest teraz daleko za granica i nie moze byc na kazde „przyjdz” ale i tak nasza wiez jest na tyle silna, ze dystans nie ma znaczenia. tesknie za nia, ale wiem, ze wroci a poki co mamy neta 🙂

    kingston
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 118
    • Zapaleniec

    Dlaczego ostatnia odpowiedź w ankiecie jest „niestety nie mam”.
    Dlaczego niestety ?? Czy to coż złego nie mieć przyjaciół ?

    Ja ich nie mam i nie narzekam. Widać nie było mi pisane 🙂

    miszczu
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1579
    • Maniak

    to nic zlego
    ale lepiej miec niz nie miec
    tyle
    mam 2 przyjaciol i 1 przyjaciolke na ktorych moge liczyc

    kingston
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 118
    • Zapaleniec

    Moja babcia zawsze powtarzała, że lepiej mieć 100 kolegów niż jedną przyjaciółkę. I zgadzam się z tym w 100%.

    Tyle gustów ilu ludzi na żwiecie 🙂

    Zauroczona
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 464
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    Moja babcia zawsze powtarzała, że lepiej mieć 100 kolegów niż jedną przyjaciółkę. I zgadzam się z tym w 100%.

    Coż w tym jest.
    Na zwykłych kolegach jeszcze nigdy się nie zawiodłam, a na psiapsiółeczkach nie raz.

    maju
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 106
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Moja babcia zawsze powtarzała, że lepiej mieć 100 kolegów niż jedną przyjaciółkę. I zgadzam się z tym w 100%.

    Zgadzam sie!!!!!! Ostatnio zawiodlam sie na 2 przyjaciółkach 😕 A zwykly kolega pomogl mi znalezc prace 🙂 Ale moim najlepszym przyjacielem jest moj mezczyzna… wiem, pewnie pomyslicie, ze przesadzam, ale zanim postanowilismy ze soba byc, dlugi czas bardzo sie przyjaznilismy 🙂 i do tej pory duzo sie nie zmienilo- miedzy nami jest nadal szczera przyjazn 😀

    grancanaria
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Ale moim najlepszym przyjacielem jest moj mezczyzna… wiem, pewnie pomyslicie, ze przesadzam, ale zanim postanowilismy ze soba byc, dlugi czas bardzo sie przyjaznilismy 🙂 i do tej pory duzo sie nie zmienilo- miedzy nami jest nadal szczera przyjazn 😀

    Super! Najlepsze są związki oparte na przyjaźni. Też bym tak chciała 😉

    miszczu
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1579
    • Maniak

    cos wam z tymi 100 kolegami sie poprzestawialy priorytety albo nie rozrozniacie przyjaciela od kolegi
    po kij mi 100 kolegow? i tak mam z kim pic hahaha

    kingston
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 118
    • Zapaleniec

    Oj nie czepiaj się ;p Równie dobrze można zmienić liczbę 100 na 10 🙂
    Chodzi o sens a nie o liczby 🙂

    Ale rozumiem Twoje obawy przy 100 kolegach mało by zostało dla Ciebie do picia 😀

    miszczu
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1579
    • Maniak

    sens tez jest bez sensu
    1 przyjaciel jest bardziej wartosciowy od 10, 100 czy 1000 kolegow
    tyle

    i nie mowie tutaj o psiapsiulce tylko o przyjacielu

    Assha
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 1318
    • Maniak

    Zgadzam się. Ja mam jedną przyjaciółkę od wielu lat i jestem pewna, że nic nam na drodze nie stanie- mieszkamy obecnie 700km od siebie, rozmawiamy stosunkowo rzadko, ale JESTESMY.

    Oczywiscie mam tez innych „przyjaciol”, nawet „prawdziwych” (w cudzysłowie), ale oni są (nawet parę lat), ale przemijają.

    Alveolus
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 64
    • Stały bywalec

    Dla mnie przyjaciel to ktoż, komu mogę powiedziać absolutnie wszytko i wiem, że mi doradzi. Ktoż, kto może spokojnie wytykać mi moje błędy, bo wiem, że robi to po to, by mi pomóc i robi to z obiektywnożcia kogoż, kto bardzo dobrze mnie zna. Ktoż, z kim mogę się podzielić radożciami i smutkami 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Coż o przyjaźni…"

Przewiń na górę