Ćwiczenia na uda i bzuch

  • Autor
    Odp.
  • kaalii
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 0
    • Początkujący

    Witam !, mam pytanie , czy sa takie cwiczenia , na brzuch gdzie chudnie sie z tkanki tluszczowej , ale nie rosna miesnie ? jak i rowniez przy udach ? ❓ ❓ ❓ 😕

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    Miężnie rosną od odżywiania, regeneracji i hormonów, których Ty nie masz za wiele. Najlepszym ćwiczeniem na miężnie brzucha są przysiady, oraz wznosy nóg na drążku. Możesz uzupełniać brzuszkami. By schudnąć musisz spożywać mniej kalorii niż potrzebuje organizm, trening zwiększa zapotrzebowanie ,a więc łatwiej zgubić tkankę tłuszczową. Miężni nie powinnaż się też bać z tego względu iż to one kształtują seksowną sylwetkę z jędrnym ciałem. Samo schudnięcie powoduje iż wyglądasz jak wieszak. Poza tym miężnie wymagają dodatkowej energii (pokarmu),a więc przy tym samym żywieniu jeszcze łatwiej zgubić tłuszcz. Jeżli chodzi o odżywianie, najłatwiej ograniczyć cukier/węglowodany, w szczególnożci z produktów oczyszczonych i przetworzonych oraz należy zlikwidować tłuszcze szkodliwe znajdujące się np. w cukierkach, ciastach, chipsach, oraz wyeliminować produkty smażone ,a przynajmniej ograniczyć. I nie, nie można chudnąc miejscowe.

    ecstasy_of_gold
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 98
    • Stały bywalec

    Zapewniam cię, że przerost miężni ci nie grozi:) A ćwiczenia na uda masz tu: [usunięto_link] a na brzuch tu: [usunięto_link]

    eiger
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    na uda doskonałe jest wchodzenie po schodach.

    Basia97
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    ja znalazłam ciekawe ćwiczenia na brzuch
    [usunięto_link]

    Basia97
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    a tu na uda
    [usunięto_link]

    eiger
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    polecam skakankę i wczeżniej wymieniony schody.

    ines666
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Jeżli szukasz sposobu na lekkie schudnięcie z tych partii ciała, to ja polecam Ci zabieg Accent Your Body. Daje bardzo dobre rezultaty. Poddałam się mu już 3-krotnie i za każdym razem utwierdzam się w przekonaniu, że warto było. Co prawda bezpożrednim celem Accent nie jest odchudzanie samo w sobie, tylko ujędrnienie ciała, naprężenie skóry, ujednolicenie jej, ale mimo to przekłada się to w jakiż sposób też na takie ,,wizualne pomniejszenie” danej partii ciała. Na brzuch czy uda jak najbardziej można te zabiegi wykonywać. Sama sprawdziłam to na sobie. Bardzo fajna sprawa. Jeżli byłabyż zainteresowana szczegółami, daj znać, a ja Ci opowiem coż więcej.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Ćwiczenia na uda i bzuch"

Przewiń na górę