Cybersex =antykoncepcja absurdalna??

  • Autor
    Odp.
  • niuskaaa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 72
    • Stały bywalec

    Czas przełomowych odkryć naukowych. Intensywne badanie kosmosu, w tym wzmożona eksploracja Marsa, znajdują odzwierciedlenie w tendencjach ciał (oczywiżcie nie niebieskich), do seksualnego orbitowania. Tempa nabrało żmiałe penetrowanie nowych, nieznanych dotąd obszarów erotyki, napędzane nadzieją na coraz bliższą nieba rozkosz 🙂

    [usunięto_link] – cybersex. Po co się tak oszukiwać i pozbawiać przyjemnożci? Przecież są pigułki antykoncepcyjne!!

    Co o tym sądzicie? Rozwińcie wątek!

    elm303
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 298
    • Pasjonat

    gdzies czytalem ze pigulka antykoncepcyjna to zdobycz kobiet, nic niewynalazly a tą jedyną rzecz (lub przyczynily sie) tak, przeszukalem internet, nawet niebylo kto wynalazl a zawsze internet jest pelny informacji na temat kto wynalazl cos.

    Na temat pigulki antykoncepcyjnej mam takie zdanie ze jest to bilet do bram rozkoszy dla kobiet, cos czemu moga dziekowac za przezywanie extaz sexualnych, karmic sie pokarmem bogow bez konsekwencji ktory jest na wyciagniecie reki odczuwajac w pelni stany bycia boginiami sexu, byc gwalcone jednych nocy, poczym powracac do normalnego zycia, przychodzic na zajecia lekcyjne do szkoly majac w wyobraznji sceny spazmow z ktorych prawdopodobnie slysza jeszcze swoje jeki


    współżycie z osobą poniżej 15 roku życia jest przestępstwem art 200 K.K. żciganym z urzędu. Więc sprawdź kiedy dziewczyna ma urodziny, jesli pospieszysz sie o 5min jestes pedofilem

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Twoją psychikę zgwałciło życie 😉

    elm303
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 298
    • Pasjonat

    hehe takie teksciki to sobie mozesz, pozatym jak napisalem jestes kobietą – zaden mezczyzna nie napisalby w krotkim czasie 1800 postow, zaden nie siedzi przy komputerze zajmujac sie pogaduszkami w dodatku niewiadomo na jaki temat, zaden mezczyzna niewyraza sie w ten sposob:
    „Dla mnie to co najwyżej chodzący frustrat, niedojrzały emocjonalnie, ewentualnie robi sobie jaja i czeka na reakcje.”
    Zaden mezczyzna nieustawialby takiego avatara i zaden mezczyzna niepisze w podobie jak kobiety potem kucac sie z nimi w jakiejs niezgodnosci

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Widzisz jaki jestem twórczy :D.Jak nie wiadomo o czym?Wystarczy przeczytać 😉
    A co nie podoba Ci się mój awatar? hehe Toż to klasyk męskiej poezji 😈

    [usunięto_link]

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    @izaczek wrote:

    choc faktycznie, liczba postów niesamowita 😛

    Udzielam się tylko tutaj i dużo w dziale żywienia ,a czasem lubię sobie pogadać hehe 8)

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    @izaczek wrote:

    Kowal a moze bys tak na we dwoje przemigrował? 😉

    ?

    Gertrudzia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Zawsze można zastosować tabletkę „po” w końcu sa już dostępne na polskim rynku- tyle, że na receptę.

    Gertrudzia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Przeczytałam temat uwierz. Może zapomniałam dodać na końcu „;)”

    martitaxx
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Czas przełomowych odkryć naukowych. Intensywne badanie kosmosu, w tym wzmożona eksploracja Marsa, znajdują odzwierciedlenie w tendencjach ciał (oczywiżcie nie niebieskich), do seksualnego orbitowania. Tempa nabrało żmiałe penetrowanie nowych, nieznanych dotąd obszarów erotyki, napędzane nadzieją na coraz bliższą nieba rozkosz 🙂

    [usunięto_link] – cybersex. Po co się tak oszukiwać i pozbawiać przyjemnożci? Przecież są pigułki antykoncepcyjne!!

    Co o tym sądzicie? Rozwińcie wątek!

    Ja uważam, że pigułki są skuteczne i niema co się martwić 🙂 Jestem zdziwiona, że są już 50 lat na rynku a filmiki zabawne, najfajniejsze jest przyduszenie 🙂 hehe No i poco tak się męczyć 😛

    malinka2303
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 51
    • Stały bywalec

    Też używam pigułek i nic nie mogę zarzucić, są jak najbardziej skuteczne. Moim zdaniem najlepszy jest cyberseks by nie dopużcić do zapłodnienia już gra wstępna przebiega w internecie a sam stosunek jest wirtualny haha boki zrywać.

    nastka501
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    A mnie wkurza to, że to kobieta ma się o wszystko martwić. Czemu to my musimy się truć tabletkami itp. Chyba muszę p****żć na cyberseks. hahah dobre. Ciekawe co na to mój chłopak 😆

    czerwony_kwiat
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 297
    • Pasjonat

    no wiesz… ja wole się martwić o tabletki niż drżeć czy będzie bejbik czy nie.. oczywiżcie chce dziecko ale w odpowiednim czasie:)

    co to cyber-sexu hmm.. dziwne!
    Czy kogoż to podnieca…:/

    martitaxx
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    Ja też wolę wziąć pigułkę niż niespodziankę w postaci ciąży 🙂 a cyberseks by nie dopużcić do zapłodnienia już gra wstępna przebiega w internecie a sam stosunek jest wirtualny czemu nie hehe

    malinka2303
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 51
    • Stały bywalec

    Pigułki są bardzo wygodną metodą antykoncepcji, nastawiasz alarm w telefonie i codziennie Ci przypomina aby łyknąć pigułkę. Mężczyzna nie musi wtedy pamiętać o antykoncepcji co często się zdarza, że zapominają 🙂 przynajmniej mój facet tak miał.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Cybersex =antykoncepcja absurdalna??"

Przewiń na górę