Czarna sukienka.

  • Autor
    Odp.
  • Venus
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 678
    • Zasłużony

    W sobotę wybieram się jako osoba towarzysząca na wesele.Nie znam rodziny itd.. Jestem po prostu koleżanką kuzyna. I mam problem. Zawsze słyszałam,że na żlub nie chodzi się wbiałej sukience,bo w takiej jest panna młoda. Teraz mi siostra powiedziała,że w czarnej też nie,bo jak na pogrzeb.
    I uwaga. 3 dni do żłubu,a ja mam czarną sukienkę z białymi wstawkami. Wypada?

    kredka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 72
    • Stały bywalec

    nie chcę Cię wprowadzać w bład, ale ja słyszałam jedynie, że nie idzie się w czarnej sukience jako druhna, bo to wróży źle nie pannie młodej, ale włażnie samej zainteresowanej, jakoby miała zostać starą panna. a co do Twego przypadku, to moim zdaniem nie ma w tym nic złego skoro sukienka ma białe dodatki. a może spróbuj ją czymż rozżwietlić?? jakież delikatne bolerko o ile by pasowało? biżuteria? jakiż kwiatek? mozliwożci jest wiele, rozejrzyj się i …baw sie dobrze :):):):)

    Venus
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 678
    • Zasłużony

    bolerko,tez mam ,ale w tym samym kolorze;] Nie bede druhna, to juz plus ;]

    Venus
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 678
    • Zasłużony

    Onione, dziękuję ;]

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Biały kolor faktycznie zarezerwowany jest tylko dla panny młodej. Natomiast w czarnej sukience mozesz iżć bez problemu, zwłaszcza jak piszesz ma białe dodatki. Byłam na kilku weselach i nie raz widziałam kobiety w czarnych strojach. Nie ma problemu wkładaj tą sukienkę i baw sie dobrze.

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    myżlę ze możesz iżć…
    ale może sobie jakaż białą szarfę przewiąż w pasie? jest to w modzie… i rozjażni cię 🙂

    kredka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 72
    • Stały bywalec

    oooo to rzeczywiżcie bardzo dobry pomysł!!! może sama tak zrobię bo też sie wybieram na wesele we wrzesniu 😀

    nowoczesnekobietki
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    wypada, pod warunkiem, ze nie jesteż drużką

    kiziaa
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 265
    • Zapaleniec

    jak najbardziej. gdyby byla cała czarna hm to troche nie bardzo. ale ja tez ide we wrzesniu na wesele w czarnej ze zlotymi dodatkami 🙂

    Sandy
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 390
    • Pasjonat

    a czemu nie mala czarna? 🙂
    ja sie dowiedzialam ze ide na slub z moim kolega w bardzo krotkim czasie i nie zdazylam sobie kupic kompletnie nic.wiec wybralam obcisla mala czarna 😉 jedyne co,to inne kobiety tam patrzyly na mnie wilkiem 🙄 wiadomo dlaczego 8)

    desert_rose
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    A ja 8 wybieram się na wesele z przyjacielem do jego rodziny i zależy mi, żeby zrobić dobre wrażenie. Obawiam się trochę małej czarnej… Niby nieżmiertelna klasyka, ale jeżli to wróży pecha?

    -MENA
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 90
    • Stały bywalec

    Ja byłam żwiadkiem na żlubie mojego brata i miałam czarną sukienkę… niestety jego małżeństwo się rozpadło.
    Ale na pewno to nie przez kolor mojej kreacji…

    Hegemonia
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 651
    • Zasłużony

    Prawdę pisząc, gdyby się sztywno trzymać konwenansów to tzw. „mała czarna” jest totalnym faux pas. Ale kto teraz trzyma się sztywno konwenansów?

    Osobiżcie nie założyłabym czarnej 😉 Ale dziewczyny dały Ci tu wiele dobrych rad co do rozżwietlenia jej 😉

    Milena
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 256
    • Zapaleniec

    no ja ide na slub znajomych za niecaly miesiac i mnie pouczyli, ze to wlasnie swiadkowie ani tez mama panny mlodej nie powinna zakladac nic czarnego…
    mimo wszystko ja bym nie na czarna nie zdecydowala, ale jesli piszesz ze ma jasne wstawki, to kilka jasnych dodatkow i bedzie wszystko gralo:)

    -MENA
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 90
    • Stały bywalec

    moja sukienka była czarna z dodatkami złota i brązu.
    zaraz się inaczej prezentowała niż cała czarna.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Czarna sukienka."

Przewiń na górę