czego oczekujemy od telefonow?

  • Autor
    Odp.
  • pluszak
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    Czego oczekujemy od telefonow, w czym nam maja pomagac, jakich uslug uzywamy? Czy jestescie tradycjonalistkami i uwazacie, ze tylko smsy i dzwonienie, czy moze otwieracie sie na technike i uzywacie mp3, radyjka, kamerki, aparatu, mobilnej telewizji. Jak jest?

    anek
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    musi być użyteczny:)chciałam zapytać co dziewczyny sądzą o nowym cieniutkim samsungu? dla mnie rewelacyjny tylko że czasem szukanie w torebce mnie denerwuje więc chowam go zawsze do małej kieszonki by ułatwić sobie tą czynnożć:)

    Erill
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 136
    • Zapaleniec

    Żeby działał 😛
    Nie oczywiscie wysyłanie sesemsow, dzwoniene. Ale ja mam na przyklad slabosc do telefonow klapkowych – mam nokie 7270, aparat tez jest okej, bo nie nosze ze soba cyfrowki na codzien a czasem przydaje sie na wykladach 😉 radyjko – milo bo jestem muzykocholikiem, a odtwazacza mp3 nie mam. Ale wypatrzylam sobie nowy model ktory juz ma 😛

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    dla mnie telefon ma przede wszystkim służyć do komunikacji więc wymagam od niego by bateria trzymała jak najdłużej a nie 1 czy 2 dni a poza tym to dobrze jeżli ma kamerkę

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    ja polecam model Sony Ericsson W300i
    tekefin z klapka i glownie do sluchania muzyki.
    aparat ,kamera ,radio i wiele innych fajnych funkcji.
    bardzo wygodna klawiaturka do pisania sms

    Tuska
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 447
    • Pasjonat

    dla mnie podstawa to zeby dzwonił i esemesy wysyłał a do tego ładnie wyglądał, nigdy nie miałam nokii bo takie telefony wszyscy maja, lubie miec inne niespotykane modele – taka gadżeciara troche jestem:)

    farfalla
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 959
    • Zasłużony

    cenie sobie te z aparatami a do nich z fleszami ( bardzo wygodne na imprezkach w klubie ) oraz z odtwarzaczami mp3.

    pluszak
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    a telewizja mobilna ktos z was sie bawil??
    co sadzicie o takim gadzecie?
    wiadomo, ze nie jako nastepcja zwyczajnej, bo nikt nie bedzie sie gapil w ekran komorki siedzac w domu, ale jako ewentualny uzupelniacz, zeby sobie gdzies w drodze tvn24 obejrzec.

    martycka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Przede wszystkim, jak chyba każdy, oczekuję że będzie sprawny 😆 Ja zawsze miałam zwykłą nokie ale zawsze chorowałam na klapkę i wkońcu na gwiazdkę mój mąż mi sprezentował nokię 6103 ma klapkę, kamerkę i radyjko (chociaż go nie używam 😕 ) i jestem bardzo z niego zadowolona. Do tego jest bardzo elegancki i kobiecy (ach te srebrno-czerwone kolorki 😉 )

    A co do oglądania tvn24 lub czegoż innego w telefonie to moim zdaniem przesada ale są różne gusty i nie mnie to oceniać 😉

    mysza22
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 48
    • Stały bywalec

    dla mnie musi byc sprawny!! czesto go uzywam, musi miec fajne dzwonki a tv ogladam w domu, aparat w telefonie fajna rzecz zawsze uchwyce nowa minke mojego synka 😆

    mysza22
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 48
    • Stały bywalec

    dla mnie musi byc sprawny!! czesto go uzywam, musi miec fajne dzwonki a tv ogladam w domu, aparat w telefonie fajna rzecz zawsze uchwyce nowa minke mojego synka 😆

    anek
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    ja wlasnie jestem szczesliwa posiadaczka motoroli ktora dostalam w ramach testow z nadchodzi4 i jak narazie jestem zadowolona zwlaszcza ze korzystam z niej za darmo!polecam jeszcze trwa rejestracja

    korolova
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    Ja od nadchodzi 4 (a teraz już Play) dostałam cieniutkiego samsunga z370 🙂 Super ten telefon, ma wszystko, czego potrzebuję- kartę pamięci 512mb, dożć dobry aparat, odtwarzacz mp3, bluetooth’a i bardzo fajny design 😉

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Moj telefon musi miec wszystko! 😆 I mp3 i mp4 czyli mozliwosc ogladania filmow aczkolwiek mp4 to raczej nie uzywam ale dobrze jak jest:P ,smsy to na okraglo leca,dzwonie czasami w waznych sprawach,kamerka w telefonie fajna sprawa rowniez!Pod warunkiem,ze ma mega duzo pikselii i duzy wyswietlacz ,srednie guziczki bo za male to tak mi sie nie podobaja,kolorowa grafika,radyjka nie musi miec bo na szyjii nosze Mp3 🙂 .Co jeszcze hmm aaa!No musi miec IRDA i Bluetooth zeby przesylac sobie muze ,obrazki za free,internet,mmsy rzadko,a raczej prawie nigdy nie uzywam bo rachunki…. Poki co mam SIEMENSA C 75 ale niedlugo konczy mi sie umowa wiec zamienie na jakis wypasik z mp3 ,lepszym i bardziej wzbogaconym o piksele ,aparatem i wszystkimi innymi roznosciami. 😆 8)

    Aha! 😆 😆 Dodam ejszcze,ze mam na talefonie kilka diod swiecacych 😆 Mam zgorem na pukncie czegos jak sie swieci zwlaszcza na niebiesko;P Czsami te diody to smiesznie bo mam pamperka takiego pieska co wisi i swieci i naklejke delfinka co bardziej swieci.jednak przydatne to jest jak jest ciemno i ma sie np telefon na milczy wtedy sie widzi jak MIGA.:) 😆

    😉

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Mój telefon musi niec klapkę i aparat.No i oczywiscie musi byc sprawny,poręczny i praktyczny 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " czego oczekujemy od telefonow?"

Przewiń na górę