• Autor
    Odp.
  • szpilk@
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Musi dzwonić wysyłać smsy no i jako, że wybór już jest duży to i może być ładny:)

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    telefon to łącznożć ze żwiatem
    a jak łącznożć to przydałby się internet
    jak internet to najlepiej bezpłatny czyli wifi
    przydałaby się jeszcze spora rozdzielczożć
    no i klawiatura qwerty…
    a w ogóle najlepiej gdyby to był komputer z funkcja dzwonienia…
    taki SE X1 Xperia super sprawa i polecam bo ma dosłownie wszystko
    całożć stoi na Windows Mobile wiec to coż wspaniałego dla osób takich jak ja.
    🙂
    straszy tylko cena…

    niezła lista 😀 widać, że jesteż wymagająca :D:D

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    przede wszystkim bezawaryjnożci, przejrzystożci menu, łatwożci w pisaniu sms, aparatu (bo czasami się przydaje np tu

    mp3, oraz GPSu.

    Ja np mam NOKIE N70 na symbianie. mam karte 2 GB, radio, mp3 aparat, dyktafon, nawigację, gry na nudne chwile oraz dużą ilożć wpisów w liżcie tel.

    mam go 3 lata i jestem baaardzo zadowolony. Teraz pewnie zmienię ale – też na NOKIE (sa niezniszczalne)

    balwan
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Zauważyliżcie dziwną prawidłowożć?
    Kobieta szuka faceta praktycznego, co dużo będzie umiał no i może jeszcze być ładny.
    Z telefonem zupełnie inaczej, wystarczy żeby był ładny, a jakie mu funkcje to sprawa drugorzędna.

    I zaraz posypią się gromy 😈 😆 😉

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    telefon to łącznożć ze żwiatem
    a jak łącznożć to przydałby się internet
    jak internet to najlepiej bezpłatny czyli wifi
    przydałaby się jeszcze spora rozdzielczożć
    no i klawiatura qwerty…
    a w ogóle najlepiej gdyby to był komputer z funkcja dzwonienia…
    taki SE X1 Xperia super sprawa i polecam bo ma dosłownie wszystko
    całożć stoi na Windows Mobile wiec to coż wspaniałego dla osób takich jak ja.
    🙂
    straszy tylko cena…

    dobre podsumowanie 🙂
    ale ja zamiast WM wolę Androida… z pozostałą czężcią się zgadzam.

    dojrzaly30
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Kobieta szuka faceta praktycznego, co dużo będzie umiał no i może jeszcze być ładny.
    Z telefonem zupełnie inaczej, wystarczy żeby był ładny, a jakie mu funkcje to sprawa drugorzędna.

    bo te funkcje telefonu ma tez przejac facet i wszystko po za nim ma byc ladne – wszystko co tworzy z czego kobieta ma uzytek:) a on na tym ostatnim miejscu odwalajacy brudna robote i ostatnim wysilkiem ma jeszcze byc zadbany i to sie nazywa ta ladnosc:)

    Moja89
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Teraz mam Samsung F480 i żałuje że go kupiłam, ponieważ często się zawiesza i nie zawsze da sie odblokować klawiaturę. Gdyby nie to, byłoby wszystko dobrze:) Ale wczeżniej miałam SE W300i i to był chyba najlepszy telefon jaki miałam do czasu aż wpadł mi do gorącego rosołu:P włażciwie później działał jeszcze ale karty sim trzeba było czesto już potem wymieniać nie wiem czemu:)

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    a ja zmieniłem telefon bo kurde się napaliłem na dotyk ………….. i żałuję, chcę go sprzedać choć ma dużo fukcji:

    dotyk
    wi-fi
    aparat 5mpx
    GPS
    i inne pierdoły z których praktycznie nie korzystam…

    chętnie bym powrócił do dobrej nokii 8210

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    No własnie mam to samo.sms-a piszę dwa rady dłużej,brakuje kilu funkcji potrzebnych.Ciągle mam problem z szukaniem.

    Wloczykij
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 226
    • Zapaleniec

    Jak dla mnie to telefon ma słuzyć do kontaktowania sie z innymi uzytkownikami te., fajnie jesli moze mnie tez obudzić.To wystarczy.

    julia2007
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    dla mnie tak samo. ma dzwonic,wysylac smsy, miec budzik i kalendarz, no i ewentualnia ladnie wygladac:)

    Renata78
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 67
    • Stały bywalec

    Na pewno tego, by telefon posiadał dobry aparat, znacie może telefony w przestępnej cenie z dobrym aparatem fotograficznym??

    Ewelina112
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja lubie telefony, tzw „slidery”, poza tym często słucham muzyki dlatego preferuję muzyczne telefony, aparat nie musi być wypasiony.
    Dlatego od dawna mam Nokię X3 i jestem zadowolona 🙂

    ptysia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 94
    • Stały bywalec

    – bezawaryjnożci
    – długiego czasu rozmów (bateria)
    – solidnożci (antyupadkowe)
    – elegancji i prostoty

    Prawda jest taka, że telefon służy do rozmów i pisania sms’ów, a nie do grania, pisania maili etc, ale cóż… dzisiaj telefon powoli staje się mini komputerem, który ma w sobie wszystko. 🙂

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    ma służyć do rozmów, sms-ów, mile widziany aparat, kamera, radio i mp3, reszta jak dla mnie jest zbędna 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " czego oczekujemy od telefonow?"

Przewiń na górę