• Autor
    Odp.
  • Mysza
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    Trafilam w sieci na konkurs na instagrama #czekamnalisty. Trzeba wyslac jakies ciekawe zdjecie i otagowac #czekamnalisty.Brzmi prosto, ale nie bardzo mam pomysl na zdjecie. Ktos , cos?

    Lemonka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Włażnie ostatnio jak byłam w kinie, to widziałam reklamę tego Mikołaja na plaży i ten napis… i tak się zastanawiałam o co chodzi 😉
    Sama chętnie bym wzięła udział w tym konkursie, chociaż włażnie nie do końca ogarniam koncepcję… Bo do czego to włażciwie ma się odnosić?? 😀

    Juliett33
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 76
    • Stały bywalec

    A gdzie mogę znaleźć info o tym konkursie? Bo nie mam instagrama a mam multum zdjęć, więc mogłabym coż wygrzebać. 🙂

    Juliett33
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 76
    • Stały bywalec

    O Dziękuję! 🙂 Zapowiada się bardzo ciekawie. Czasu niewiele zostało, trzeba poprzebierać zdjęcia i może jeszcze poszukać inspiracji na coż bardziej w temacie konkursu 😉

    Mysza
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    ok, ja juz wyslalam:)
    Lemonka, chodzi o to aby wyslac jakies pomyslowe zdjecie z opisem na zdjeciu #czekamlisty. Reszte wymyslasz sama,moze to byc zdjecie na lodce z wakacji, na plazy itp. Potem to wrzucasz na instagrama i gotowe:)

    Juliett33
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 76
    • Stały bywalec

    O! A ja wysłałam zdjęcia bez opisu NA zdjęciu. Po prostu dodałam hasztag. No cóż, wymyżlę coż innego. Mam jeszcze czas. O ile dobrze pamiętam do końca sierpnia. 🙂

    paprocwielkosc
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 51
    • Stały bywalec

    Ja już zrobiłam foto i dałam #czekamnalisty. W sumie fajna zabawa z tym jest, bo mozna np. jakoż ciekawie poprzerabiać fotki, albo zrobic to na grafice:D teraz na Insta mam sporo zapytań od znajomych oco chodzi.

    Mysza
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    Juliett33 jest jeszcze troche czasu, a widzialas na instagramie jakie ludzie maja pomysly?
    Pobudzaja wodze fantazji, pobudzaja:)

    Sweet Coffee
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    Z fantazją to są filmiki z aktorami #czekamnalisty na facebooku listy do m. 😉 Dla mnie super Małaszyński i Adamczyk 😆

    Lemonka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    O kurcze, zapomniałam Wam napisać, że też cyknęłam fotkę, ale to włażnie już jakiż czas temu 🙂
    A te filmiki Listów do M. 2, to też kilka widziałam! Nawet mają swój urok 🙂

    WeraW
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    A ja się tyle czasu zastanawiałam o co w tym chodzi 😉 Ale zapowiada się ciekawie 🙂

    Hulka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    Ej serio? Od razu wiedziałam, że to przygotowania do kampanii Mikołajkowej. 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " #czekamnalisty"

Przewiń na górę