czekoladowa fontanna

  • Autor
    Odp.
  • kimmuriel
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 173
    • Zapaleniec

    A drogie jest coż takiego?

    Madzik1
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    Niestety dosyć drogie. Taka czekoladowa fntanna to wydatek rzędu 500 – 2 000 zł.

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    moja siostra się nad tym zastanawia 😛

    rusalka
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 372
    • Pasjonat

    widzialam cos takiego na wedding tv i pozniej na zywo w brukseli w sklepie z czekoladkami mmm pewnie jest bardzo pyszna

    Madzik1
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    Podobno są jeszcze fontanny alkoholowe. Widzieliżcie takie?

    elvi
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    mi by bylo szkoda pieniedzy na taka fontanne….jest to cos fajnego, sama degustowalam z niej czekolade, ale wesele to i tak spory wydatek wiec po co jeszcze dokladac na cos, co nie jest niezbedne. po za tym moze zdarzyc sie tak, ze nadmiar czekolady zaszkodzi (pol wesela ma bol brzucha) albo sie szybko znudzi ( czyli przez pierwsze trzy godziny wszyscy: hurra! a potem fontanna stoi sama i panstwo mlodzi patrza jak samotnie przelewa sie dwa tysiace zlotych za ktore mogli dokupic alkocholu lub meble do mieszkania). ale jesli ktos ma pieniadze to pewnie, jest to fajna sprawa,ale dla mnie odpada.

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    a mi sie nie podoba 🙂 może jestem inna?

    kimmuriel
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 173
    • Zapaleniec

    Za duża kasa. Teżciowie i matka, chyba by nas zatłukli za tak absurdalny pomysł. Przy tym, że jakbym sobie policzył gożci wyszła by gruba 100 jak nie więcej.

    Olusia
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 385
    • Pasjonat

    Ostatnio byłam an weselu gdzie była taka fontanna i bardzo mi się spodobała 😆 jednak trochę kosztuje sama, a co mówić jeszcze czekolada do niej.. 😯

    Aleksandra44
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Jestem zaaa, żwietny pomysł mi również przypadł do gusty, niestety fakt faktem kosztuje troszkę ta przyjemnożć, ale efekt jest suuuper, na pewno namówię mojego mężczyznę ;))

    ulson
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    ja słyszałam o tych alkoholowych fontannach… moja kuzynka zrobiła sobie taką z winem, słyszałam, że można do niej wlewać alkohole, które nie mają w sobie gazu, ponieważ te gazowane mogą się rozgazować.:) chociaż nie wiem, czy nie wolałabym pić wina tradycyjnie… z butelki.:)

    majeranekowa
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    Byłam niedawno na weselu gdzie była czekoladowa fontanna, można było spróbować owoców w czekoladzie , pycha chciałabym mieć taką na swoim weselu, słyszałam, że można liczyć na jakiż rabat na fontannę w Castello w Wolbromiu 😀

    Bizuteria-Magia
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    Wg mnie to bardzo fajny pomysł,tylko ma jeden minus.. Dzieci potrafią potem wszystko ubrudzić,nie tylko obrusy,takze ubrania dorosłych i wtedy robi się wielkie zamieszanie…

    migotka920
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Jest super taka fontanna ale używa się jej od czasu do czasu tylko.

    s7onko
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    Moja siostra miała taką czekoladową fontannę na swoim weselu 🙂 Pycha 🙂 Ale szczerze mówiąc to nie wiem, czy musiała jakoż dopłacać do tego… Wesele organizowane było w podwarszawskim Rest Hotelu i oni takie fontanny oferują… Ale nie wiem jak to cenowo wygląda… 🙁

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " czekoladowa fontanna"

Przewiń na górę