Czemu wiele kobiet stawia seks ponad dobre prowadzenie się?

  • Autor
    Odp.
  • Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Czemu chwilowa przyjemnożć jest dla nich ważniejsza od dobrego prowadzenia się, porządnożci, ideałów, cnotliwożci? Czemu traktują to jak fast food, szybką usługę, wypicie piwa w pubie? Gdzie miejsce na jakież ideały, wartożci, romantyzm, porządnożć, zasady? Aż tak ciężko im się wstrzymać i chwilę pomyżleć? Czemu tak bezmyżlnie nabijają sobie liczbę partnerów bez miłożci i nawet nie pomyżlą o tym, że partnerem ich życia może być facet, który ma bardziej konserwatywne i romantyczne podejżcie do seksu i pewnie też mu się nie marzy kobieta z luźnym podejżciem, która skakała z kwiatka na kwiatek? Jak on by się wtedy czuł? Czy one nie mogą chwilę pomyżleć, że ich dobra, skromna przeszłożć seksualna i ich dobre prowadzenie się, porządnożć, cnotliwożć mogłyby być swoistym prezentem i darem dla ich przyszłego męża? Pół biedy by było, jakby kobiety, które same mają bujną przeszłożć i wielu partnerów na koncie najlepiej by się wiązały praktycznie tylko z typowymi babiarzami, ale często tak nie jest

    mhmm
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 961
    • Zasłużony

    Dla której konkretnie kobiety ważniejszy jest seks, niż 'dobre prowadzenie się’? Kim są te kobiety?

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Wszystkie, które pozwalają sobie na seks bez miłożci, przygody, fucking friends, o zdradach nawet nie mówię

    mhmm
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 961
    • Zasłużony

    A czemu interesuje Cię odpowiedź na pytanie – czemu akurat te kobiety tak się prowadzą?

    Zacznij zadawać sobie mądrzejsze pytania. Zwróć uwagę na fajniejsze dziewczyny… i po kłopocie.

    Venus
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 678
    • Zasłużony

    @zasadniczy wrote:

    Czemu chwilowa przyjemnożć jest dla nich ważniejsza od dobrego prowadzenia się, porządnożci, ideałów, cnotliwożci? Czemu traktują to jak fast food, szybką usługę, wypicie piwa w pubie? Gdzie miejsce na jakież ideały, wartożci, romantyzm, porządnożć, zasady? Aż tak ciężko im się wstrzymać i chwilę pomyżleć? Czemu tak bezmyżlnie nabijają sobie liczbę partnerów bez miłożci i nawet nie pomyżlą o tym, że partnerem ich życia może być facet, który ma bardziej konserwatywne i romantyczne podejżcie do seksu i pewnie też mu się nie marzy kobieta z luźnym podejżciem, która skakała z kwiatka na kwiatek? Jak on by się wtedy czuł? Czy one nie mogą chwilę pomyżleć, że ich dobra, skromna przeszłożć seksualna i ich dobre prowadzenie się, porządnożć, cnotliwożć mogłyby być swoistym prezentem i darem dla ich przyszłego męża? Pół biedy by było, jakby kobiety, które same mają bujną przeszłożć i wielu partnerów na koncie najlepiej by się wiązały praktycznie tylko z typowymi babiarzami, ale często tak nie jest

    Czemu kobiety? a Czemu robią to mężczyźni?

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Mężczyźni też nie są lepsi. Tylko sam się przekonałem na własnej skórze, że można zakochać się w dziewczynie, która ma na sumieniu różne ekscesy i skazy łóżkowe i przeraża mnie to. Jestem coraz starszy i coraz mniejsza szansa na dziewczynę o możliwie skromnej przeszłożci seksualnej 🙄

    mhmm
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 961
    • Zasłużony

    Pisałeż dokładnie to samo kilka miesięcy temu.

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Pisałeż dokładnie to samo kilka miesięcy temu.

    bo mężczyźni lubią się powtarzać

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    fajnie
    a kobiety lubia pytac o to samo milion razy
    co wprowadzasz do tematu?

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Ten temat mi się nigdy nie nudzi, gdyż mam manię na jego punkcie 😆

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    @zasadniczy wrote:

    Mężczyźni też nie są lepsi. Tylko sam się przekonałem na własnej skórze, że można zakochać się w dziewczynie, która ma na sumieniu różne ekscesy i skazy łóżkowe i przeraża mnie to. Jestem coraz starszy i coraz mniejsza szansa na dziewczynę o możliwie skromnej przeszłożci seksualnej 🙄

    Oczywiżcie,że można.Nikt nie ma wypisane na czole: „uprawiałam seks” 😆
    Nigdy nie pozbędziesz się prawictwa.Z Twoim podejżciem to jest po prostu niemozliwe 😆

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Dlaczego niemożliwe? Powiedzmy, że miałem okazje w swoim życiu na jakież stosunki seksualne w charakterze bardziej luźnym, ale nie chciałem, niestety w związku stałym nie byłem. Przeraża mnie jak widzę, że niektóre koleżanki nawet zdradzają, a inne mają przygody i dożć często zmieniają partnerów 🙄

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Warn, poza tym co w tym dziwnego, że chciałbym mieć dziewczynę, która ma takie samo podejżcie do seksu jak ja?
    W ogóle znalazłem taką stronę:
    [usunięto_link]

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Żadna dziewczyna nie zniesie na początku znajomożci lawiny pytań odnożnie jej życia intymnego.A Ty sprawiasz wrażenie gożcia,który zaczyna rozmowę od pytania: „jetses dziewicą??” 😆
    Ja rozumiem,że ktos może mieć zasady np że nie uprawi seksu aż do żlubu itp. ale u Ciebie to już zakrawa na obsesję! w każdym temacie trąbisz o tym,że Twoja kobieta nie może mieć ŻADNYCH dożwiadczeń seksualnych.To nie jest normalne…

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Nie pisałem, że żadnych, ale wolałbym żeby nie miała bujnej przeszłożci. Natomiast w realu takich pytań nie zadaję 8)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Czemu wiele kobiet stawia seks ponad dobre prowadzenie się?"

Przewiń na górę