CZERWONA SUKNIA NA SLUB?

  • Autor
    Odp.
  • Sandy
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 390
    • Pasjonat

    Witam.Mam malenki problem i chcialam sie Was poradzic…
    Za miesiac moja przyjaciolka wychodzi za maz.
    Czy wypada mi jako swiadkowej ubrac sie w dluga,czerwona suknie na kole z gorsetem na slub koscielny i potem na wesele? 😯
    Suknia jest sliczna ale nie wiem czy kolor czerwony bedzie odpowiednim na taka uroczystosc 🙄
    co o tym myslicie?

    ps.nie mam kasy na nowa sukienke bo ta byla dosc droga 😳

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Hmm, nikt nie powinien Ci dyktować w co masz sie ubrac, jednakże oczywiżcie ludzie „mówią” i czasem Im może to przeszkadzać, że nie ubrałaż się tak jak powinno.

    Wydaje mi się, że czerwona sukienka to nic zlego, bardzo ładny kolor – KOLOR MIŁOśCI;). Gdybym miała taką suknie pewnie bym ją ubrała.

    Jednak, może będziesz bardziej widoczna niż Pani Młoda :x, a to już zastanawiające;).

    Jak dla mnie czerwień ok

    netinka
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    Ech i znów odpowiedziałam jako Gożć:/. No cóż zdarza się.

    Ciekawie byłoby gdyby Twój Partner również miał coż czerwonego.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Swiadek zawsze pyta sie panny mlodej jaka bedzie mila suknie slubna i czy jej sukienka bedzie pasowala. Sama juz sie zorientujesz, Jest zelazna zasada: Nie mozesz wygladac ladniej i szykowniej od panny mlodej. Ja na przyklad nie cierpie czerwonego koloru i chyba nie chcialabym, aby moj swiadek mial na sobie akurat sukienke w takim kolorze. Porozmawiaj z panna mloda i pokaz jej suliennke.

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Mysle ze czerwona kiecka moze byc 😛 Byle by nie byla biala, bo goscie mogli by cie pomylic z panna mloda 😉 😆

    Sandy
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 390
    • Pasjonat

    Qrde,ta sukienka jest przesliczna,no co ja zrobie 😆
    bede rownie ladnie wygladac jak panna mloda 😉
    pamietam jak na moj slub kolezanka przyszla w… jeansach wsadzonych w kozaki 😯 (tak jak jej partner w jeansach i sportowej bluzie!) i powiedziala ze tak sie specjalnie ubrala zeby nie wygladac ladniej ode mnie.to chyba juz przesada…

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Jeansy to juz przesada 😯 …..

    Jovita
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 317
    • Pasjonat

    czerwona sukienka jasne ze moze byc nie ma zadnych przeciwskazan !!! czerwona spokojnie moze byc!!!! teraz to nawet panny mlode ubieraja czerwone suknie slubne..

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Ja nie widzę problemu.Jednak z tego co piszesz,wynika,że suknia jest piekna i hmmm rozłozysta.Wczeżniej więc powinnas sie upewnić czy panna młoda będzie miała równie piękna sunkię,bo ponoć gafą jest wyglądać lepiej od panny młodej,więc bardziej strojna suknia chyba równiez podlega pod gafę 😉 Ale wg mnie czerwona sukniajest jak najbardziej na miejscu 😀

    estera
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 176
    • Zapaleniec

    czerwony jak najbardziej no chyba ze panna mloda ma czerwona suknie;) nie powinno sie wystepowac w sukni w takim kolorze, jak ma panna mloda, to chyba jedyna znana mi zasada w tym temacie

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    Mi też się wydaje że nie powinno być problemu…

    A może jakież zdjęcie? 🙂

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    No wlasnie, wklej jakies zdjecie, to ocenimy ta kiece 😛

    gosiaczekk85
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Swiadkowa mojej kuzynki miała czerwoną suknię z gorsetem i na kole, rodzinka konserwatywna troche jest, ale po żlubie to ciotki czepiały sie kuzynki że nie miała welonu, a nie jej żwiadkowej!śmiało zakładaj, jeżli nie pokłóci się z suknią panny młodej(kuzynka miała całą białą) 🙂

    Sandy
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 390
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    Swiadkowa mojej kuzynki miała czerwoną suknię z gorsetem i na kole, rodzinka konserwatywna troche jest, ale po żlubie to ciotki czepiały sie kuzynki że nie miała welonu, a nie jej żwiadkowej!śmiało zakładaj, jeżli nie pokłóci się z suknią panny młodej(kuzynka miała całą białą) 🙂

    no to super 🙂 kolezanka bedzie miala kremowa sukienke.
    a zdjec sukni na razie nie mam jak zrobic,bo zostala u mojej mamy,daleko 🙂

    kiziaa
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 265
    • Zapaleniec

    0czywiscie ze pasuje 🙂 nie raz widzialam jak swiadkowa miala czerwona sukienke. wręcz bardzo ładnie to sie prezentuje 🙂 więc nie zmieniaj krecji … miłej zabawy :*

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " CZERWONA SUKNIA NA SLUB?"

Przewiń na górę