• Autor
    Odp.
  • aneczka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Ja byłam żwiadkiem u swojego brata na żlubie. Miałam czerwone sukienke. Co to za problem kolor czerwony? Jeżli Ci sie podoba, to czemu nie?

    Sandy
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 390
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    Ja byłam żwiadkiem u swojego brata na żlubie. Miałam czerwone sukienke. Co to za problem kolor czerwony? Jeżli Ci sie podoba, to czemu nie?

    no kolor – kolorem ,ale jak juz pisalam ,sukienka jest przesliczna i sie boje ze bede ladniej wygladala od panny mlodej 🙄

    bbasia22
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    pewnie, czerwony kolor fajnie kontrastuje z bielą, będziecie idealnie sie razem prezentować.

    tiankam
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 59
    • Stały bywalec

    Ja również uważam, że czerwona jest jak najbardziej na miejscu, chyba że pani młoda ma jakież szczególne życzenia, żeby druhny i żwiadkowa ubrały sie tak a nie inaczej. Ja byłam jedną z druhen, wszystkie miałyżmy czerwone sukienki na żlubie.

    Aleksandra44
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    No teraz jak to czytam, to nie wyobrażam sobie czerwonej , długiej kiecki na kole na wesele;) Jak ten czas się zmienia:)

    Ulka89
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    ale rozumiem że czerwona suknia dla gożcia , nie dla panny młodej – tak przynajmniej mi tu wychodzi. Ja lubię czerwony, to twarzowy kolor.

    Laluna
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 132
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    No teraz jak to czytam, to nie wyobrażam sobie czerwonej , długiej kiecki na kole na wesele;) Jak ten czas się zmienia:)

    Na kole to raczej nie… czy przypadkiem suknie na kole w większożci są raczej obciachowe? ://

    michalina92
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    wydawało mi sie, że suknie z kołem to juz relikt minionej epoki. bardziej skromnie trzeba sie ubrac,a nie w tafty, jedwabie, błyszczace tandetnie do kamery.

    sukienka przed kolanko bedzie w sam raz. w sklepach jest pełno opcji i na pewno za 200 zl cos znajdziesz

    ksowa1
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Jasne że pasuje. Bardzo fajna sukienka 😉

    weronika560
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Mi się nie podobają takie pomysły

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " CZERWONA SUKNIA NA SLUB?"

Przewiń na górę