czerwona szminka do niebieskiej sukienki

  • Autor
    Odp.
  • Emilia Flores
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 219
    • Zapaleniec

    widziałam niedawno film stylizowany na lata 20te . wszystkie aktorki miały tam usta krwistoczerwone i to bez wzgledu na kolor sukienek. wygladaly ekstra. I tu mam pytanie. zakupilam sliczna niebieska sukienke na wesele kuzynki (jest taka turkusowo-niebieska) i zastanawiam sie (ba! kupilam juz heh) do tego czerwona szminke (diva red rimmel). jak myslicie, czy to polaczenie da rade? wiem, ze jest odwazne i sie nie wstydze wyrozniac, ale nie chce tez zeby to wygladalo jakbym zwariowala hehh

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    kurcze niebiski i krwista czerwień mocno mi nie gra ze sobą…

    Aleee,przecież może to wyglądać szalenie ciekawie: spróbuj,oceń,spytaj kogoż o opinię-napewno wyglądąłabyż inaczej niż wszystkie inne na weselu a to się ceni!
    Poza tym-co jak co-ale szminkę zawsze mozna zetrzeć jakby co:)

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    czerwien czerwieni nierowna.

    ale prawda jest, ze kazdy moze sobie odpowiednia czerwien dobrac.

    jesli to zrobilas, to juz polowa sukcesu:)))
    ale…tak szczerze…watpie, zeby ci sie to tak odrazu udalo. pewnie po prostu kupilas „jakas czerwien”.

    wazne jest, aby wiedziec, ze jesli malujesz usta na czerwo, to musisz bardzo delikatnie umalowac oczy.

    swoja droga…latem w makijazu tendencje sa nieco inne…raczej w kierunku blyszczykow.

    PannaAnna
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 376
    • Pasjonat

    może wrzuć zdjęcie tej sukienki to będzie łatwiej ; )

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    dziewczyna z No Doubt w teledysku do Don’t speak! ma niebieską sukienkę i usta mocno czerwone, nawet pasuje
    … tak mi się przypomniało 😉

    Arkadia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    Ja tak robię. Uważam, że pasuję. Ale jestem bladą brunetką mnie prawie wszystko pasuję.

    Maje
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    Jak dla mnie połączenie-bomba!

    bubblegum
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 80
    • Stały bywalec

    Fajne połączenie kolorystyczne tylko niestety niełatwe. Po pierwsze musisz najpierw dobrać odpowiedni kolor czerwieni do swojej cery (na pewno nie każdy Ci pasuje, a większożć kobiet wybiera po prostu krwistą czerwień co często jest błędem),a później jeszcze do sukienki

    jolkajola
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Czerwony i niebieski to dobre połączenie. Strój supermana taki był 😉 Powinno byc ok ale nie za dużo tej szminki.

    jokamar_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Kolory jak najbardziej do siebie pasują. Najlepiej jak szminka będzie bardzo wyrazista.

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Kolory jak najbardziej do siebie pasują. Najlepiej jak szminka będzie bardzo wyrazista.

    włażnie to chciałem powiedzieć :-

    polin
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    pasuje, wszytsko zalezy od odcieni i tego jak sie w tym czujesz oraz twojej urody. ja bym skorzystala z takiego zestawu 🙂

    martek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Teraz w modzie są kontrastujące ze sobą dodatki, a w tym przypadku, jedno z drugim wyraźnie doda takiego efektu.

    wildrose34
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    No nie wiem, jakoż mi się to gryzie ta czerwień z niebieskim, osobiżcie ja bym nie połączyła tych kolorów, ale co kto lubi 😀

    duszaslowian
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Za bardzo sie gryzie….no ale malo mamy klownów na ulicy?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " czerwona szminka do niebieskiej sukienki"

Przewiń na górę