czy bielizna pod kolor?

  • Autor
    Odp.
  • mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    jaki kolor ielizny uzywacie czy biustonosz i majteczki musza byc z ego sameg czy je łaczycie np biały biustonosz i białe majtezki lub czarny biustonosz i niebieskie majki

    zapraszam do postowania

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    jak juz pisalam pare razy – do bielizny mam slabosc;) i czesto zdarza sie tak – ze wychodze na zakupy z zamiarem kupna spodni, bluzeczki, butow czy czegostam – a wracam z nowym kompletem bielizny:) taka juz mam manie na tym punkcie, no ale trudno sie mowi;)

    ale teraz na temat: zazwyczaj kupuje cale komplety (wlasciwie zawsze) biustonosz plus stringi, polstringi, bokserki czy figi. zalezy. ale tak na co dzien to lacze ze soba rozne gory i rozne doly:) jednak na wyjatkowe okazje – tylko komplety

    mam kilka swoich ulubionych: taki jeden w kolorze trudnym do okreslenia – cos pomiedzy pomaranczem a rozem z zielonym motywem na koronce, bialy ze srebrnymi delikatymi odcieniami na koronce i 3ci :panterke w ktorej ostatnio jestem zakochana (choc cale zycie zarzekalam sie ze nie znosze panterki)

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    ja zwykle łacze ale chyba bede musiala zainwestowac w jakis komplecik bo co jak badz t lepiej jak dla mnei wyglada bardziej elegancko a kobieta powinna byc elegancka:D

    asia90210
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    Ja staram się zakładać wsio pod kolor:) ale nie zawsze mi to wychodzi:D

    isztar
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 524
    • Zasłużony

    a u mnie to zależy jaki mam nastrój danego dnia, czasem ubieram kompleciki czasem różnie dopasowuję – byle wygodnie. Ale lubię czuć się sexownie i dlatego przywiązuję dużą uwagę do bielizny 🙂

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    Na ogół zakładam całe komplety, źle sie po prostu czuję, mając inną górę- inny dół. ale zdarza sie, ze coż mam np jeszcze nie wyprane, albo np stanik mi nie pasuje do bluzki- wtedy to olewam. ale po prostu lubie miec swiadomosc,ze mam pod ubrankiem cos ladnego i ladnie pasującego do siebie..

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    @Onione wrote:

    Nie zawracam sobie głowy takimi dyrdymałami.
    Chyba, że bielizna ma grać główna rolę… 😈

    ja tez to raczej olewam.

    pokahontaz2
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 228
    • Zapaleniec

    A ja roznie jak mi sie trafi. Jak jest „specjalna okazja” to zakladam komplet. Na codzien nie zwracam na to uwagi zbytnio:)

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    A ja roznie jak mi sie trafi. Jak jest „specjalna okazja” to zakladam komplet. Na codzien nie zwracam na to uwagi zbytnio:)

    ja mam podobnie:)

    martyna1
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 306
    • Pasjonat

    Najładniej wygląda komplecik, ale aż tyle ich nie mam żeby każdego dnia się w to bawić, tak więc przychylam się do opinii dziewczyn – na co dzień luz, a na okazje ekstrawagancja 😉

    Katie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 591
    • Zasłużony

    Zasadniczo na romantyczną kolację lepiej dobrać kolory, a na codzień, jak komu wygodnie, ja mieszam, czasem granat z czarnym, czerwień z białym itp.

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    A ja roznie jak mi sie trafi. Jak jest „specjalna okazja” to zakladam komplet. Na codzien nie zwracam na to uwagi zbytnio:)

    ja mam podobnie:)

    heh dokładnie.. co mi się nawinie to ubiorę 😛

    Alhana
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    Co nawinie się pod rękę, to zakładam, nawet jeżli biustonosz jest niebieski a stringi różowe.
    I zdaje się, że nawet żadnego kompletu nie posiadam.

    motylek1007
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    A ja roznie jak mi sie trafi. Jak jest „specjalna okazja” to zakladam komplet. Na codzien nie zwracam na to uwagi zbytnio:)

    ja mam podobnie:)

    ja to samo 🙂

    aish
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Jakbym miała codzienne dobierać bieliznę to bym oszalała. Tylko i wyłacznie komplecik na specjalne okazje 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " czy bielizna pod kolor?"

Przewiń na górę