Czy często płacicie kartą?

  • Autor
    Odp.
  • kosmka
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Wolicie płacić kartą czy gotówką? Jak jest wam wygodniej? Ostatnio gadałam z kumpelą i ona wyznała, że nawet za wodę i batonika płaci kartą, a gotówki praktycznie nie nosi… dla mnie to już trochę przegięcie… jak myżlicie?

    kasiak33
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    jak ostatnio sie dowiedzialam o konkursie visy to płace juz tylko kartą, rejestruje potem transakcje na ich stronie albo na gg i czekam na 500zl albo honde civic, wszystko zajmuje kilka minut a nagrody naprawde sa realne do wygrania, nie to co w tych konkursach smsowych

    kosmka
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    hej, a wygrałaż już coż????

    kasiak33
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    no jeszcze nie, ale mowilam juz swojemu TZ zeby zbieral paragony, jak tylklo cos wygram dam znac, a Ty tez bierzesz w tym udzial?

    kosmka
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    no rozważam to, byłam na tej stronce i wszystko wygląda przejrzyżcie 🙂
    podobne przez gg też można to rejestrować?

    Myah
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    że nawet za wodę i batonika płaci kartą, a gotówki praktycznie nie nosi… dla mnie to już trochę przegięcie… jak myżlicie?

    za wode i batona place gotowka, ale nie nosze przy sobie wiecej niz 20zl, chyba ze ide na impreze. a tak – tylko karta. i nie jest to przemyslane. po prostu tak wychodzi. placenie karta jest latwiejsze i mam malo bankomatow w okolicy 😉

    katia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 247
    • Zapaleniec

    z kartą się nie rozstaje – tak jest porostu wygodniej.
    gotówki zazwyczaj mam bardzo mało przy sobie, lub nawet wcale.

    pararam
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    heh.. niestety w większożci płacę kartą. Z tego powodu wydaję więcej pieniędzy. Kiedy płaciłam tylko gotówką, wiedziałam ile mogę wydac a teraz.. oj.. zorientowalam sie ze jest cos nie tak jak zostalo mi 50 zl do konca miesiąca :>

    kosmka
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    pararam, u mnie jest odwrotnie. gotówka mi szła w szybkim tempie, a jak płacę kartą to lepiej konkroluję wydatki. codziennie wieczorem sprawdzam w internecie stan konta i historię zakupów i wiem, na co moge sobie pozwolić a na co nie.

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    eh szkoda ze ten konkurs jest na vise ja mam mastercard 🙁 a co do płacenia to czężciej płacę kartą nigdy nie mam dużo gotówki przy sobie ale nie powiem żenbym przez to bardziej kontrolowała wydatki 😳

    malgosia23
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    no tak, plusem visy jest rzeczywiżcie ten konkurs 🙂 ja płacę kartą prawie za wszystko, to już silne przyzwyczajenie, dużej gotówki w portfelu staram się unikać.

    awgusta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 380
    • Pasjonat

    zawsze i wszedzie gdzie tylko jest to mozliwe to place karta….
    gotowki mam bardzo malo przy sobie,praktycznie tylko na drobne wydatki…

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Wiecie, że wysoką cenę płacicie za plastikowe pieniądze? Visa czy inne Maestro wiedza co, gdzie kiedy i za ile kupiłyżcie i mogą zrobić z tą wiedzą co tylko zechcą, a zwłaszcza sprzedać ją firmom reklamowym, które dostosują potem reklama idealnie pod Wasze potrzeby 🙂

    tucci
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 303
    • Pasjonat

    Ja włażciwie wcale nie noszę ze sobą pieniędzy. Jakież tam drobne. Ale zwykle płacę kartą

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Czy często płacicie kartą?"

Przewiń na górę