Czy faceci powinni używać kremów? ;)

  • Autor
    Odp.
  • blanka84
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 36
    • Bywalec

    Hehe 🙂 Ja widzę, że moje podejżcie pod wpływem popluktury stopniowo się zmienia. Od postawy całkowicie anty… do takiej, że skóa faceta też od czasu do czasu powinna dostać zastrzyk energii… ale sama nie wiem co myżleć, widząć pękatą kosmetyczkę faceta 😀 Co wy na to? O… albo facet u dermatologa estetycznego, albo o! u kosmetyczki… przeszkadzałoby Wam to? 🙂 😈

    majeczka_m
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    kiedys zorientowałam się, że mój brat ma więcej kremów niż ja… no.. nie powiem… dziwnie się poczułam. 😈

    natka11
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    jestem tego zdania, że facet też powinien używać kremów(nawilżających), ale to chyba wystarczy, bo raczej głupio bym się czuła gdyby w kosmetyczce miał ich więcej niż ja.

    julia2007
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    Moj maz uzywa kremu do twarzy i pod oczy, czasami tez do rak i do stop. Uwazam, ze jest to minimalny zestaw.Mowimy teraz tlyko o kremach, wiec tylko to podalam, ale generalnie ma inne kosmetyki tez.

    WeselneZaplecze
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 99
    • Zapaleniec

    Pewnie, że tak! Powinni dbać o siebie tak samo jak kobiety.

    malutkikwiatuszek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    nie przepadam gdy facet stoi przed lustrem pół dnia, ale jakąż pielęgnacje ciała powinien stosować… jeżeli ma sucha skóre i wg. to czemu by nie miał stosować kremów, które pomogą mu mieć zdrową skórę. 😀

    Natka13
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 48
    • Bywalec

    Ja uważam, że jak potrzebują to niech używają, nie mam nic przeciwko. Swoją drogą mam wrażenie, że oni bez niczego mają lepszą cerę niż my…

    mort1993
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Darmowe kamerki internetowe zapreaszam wszystkie panie do rejestracji
    showup.tv/ref/mort1993

    szyms88
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    no pewnie, że powinni – równouprawnienie w kończu 😀

    betty80.80
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    [usunięto_link]”]nie przepadam gdy facet stoi przed lustrem pół dnia, ale jakąż pielęgnacje ciała powinien stosować… jeżeli ma sucha skóre i wg. to czemu by nie miał stosować kremów, które pomogą mu mieć zdrową skórę. wrote:</em/

    a ilu znasz takich co stoja? nei wymieniaj gejow 🙂
    ja raczej obserwowalam odwrotna tendencje u mezczyzn – zagnac takiego do lazienki zeby sie umyl to sukces. No chyba ze po studiach im przechodzi flejostwo.

    Moj ma kosmetyki do golenia, do kapieli, dezodorant i krem do twarzy. Te ostatnie zakupywane glownie przeze mnie i to panuje zasada – im mniej kolorowe opakowania tym lepiej Haha Dla swietego spokoju kupuje mu apteczny floslek, jakos dermo -apteko lepiej znosi 😀

    carooo
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    oczywiżcie że powinni. a co facet to gorszy ? 😈

    Agusiek1
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Uważam, że mężczyzna tak jak kobieta powinien dbac o siebie. Powinni używac kremów, oczszać skórę i co jest równie ważne dbac o swój ubiór. Ale niestety dla wielu z nich ubiór nie ma znaczenia a nałożenie maseczki jest babskie 🙂

    Kasiula2768
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Pewnie, że powinni używać kremów oraz innych kosmetyków. To miłe jak facet dba o siebie. Wiadomo, że nie może przesadzać i np co drugi dzień chodzić do kosmetyczki lub całymi godzinami siedzieć w łazience 😉 .

    PachnacaAzalia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Jak mają taką potrzebę, jak nie wystarcza im np. krem po goleniu, to jasne, że powinni 🙂

    Panienka2
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 257
    • Zapaleniec

    A co , facet to od macochy? Oczywiscie,że i jemu należą się kremy,o ile sam chce się nimi smarować.Ale każdy dbający mężczyzna ma ich w łazience parę sztuk.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Czy faceci powinni używać kremów? ;)"

Przewiń na górę