Czy facet prawiczek to +-

  • Autor
    Odp.
  • barbarossa
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Czy facet-prawiczek to dla kobiety frajer, czy też odwrotnie “ jest to jakiż pozytywny wyróżnik?
    Mam 26 lat i jestem prawiczkiem 😯 . Prawdę mówiąc nigdy nie miałem u kobiet powodzenia (musiałem zawsze się nieźle wysilić żeby zwróciła na mnie uwagę). Kiedyż wstydziłem się swojego prawiczkowstwa, natomiast teraz uważam to za coż szczególnego “ myżlę, że dziewictwo to w tych czasach towar deficytowy. Choć raczej się do tego nie przyznaję publicznie, (gdy nie jestem anonimowy), bo zdaje sobie sprawę, że wywołałoby to salwę żmiechu, drwin itd.
    Gdyby kobieta, z którą przyszłoby mi się w przyszłożci związać była dziewicą to z pewnożcią nie traktowałbym ją jako frajerki “ wręcz przeciwnie. Natomiast zadaję to pytanie, ponieważ odnoszę wrażenie, że czystożć przedmałżeńska liczy się chyba tylko dla garstki ludzi, ja przynajmniej nie znam małżeństwa, które byłoby zawarte z samej chęci zawarcia. W związku z tym czy warto się pożwięcać, czy kobieta doceni to?

    Venus
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 678
    • Zasłużony

    Hmm pożwięcać….
    Ja nie jestem już dziewicą , a zrobiłam to z prawiczkiem.Facetem trzy lata starszym który miał już pare partnerek,ale nigdy nie w łóżu.To było cudowne,bo go kocham, pomimo tego zenawet teraz nie jestesmy razem.Wiem,ze on mnie kochal i ze ja go rowniez, oboje tego chcielismy..
    Jednak skoro juz nie jestem iewica, nie wiem czy odwazylabym sie kochac z prawiczkiem, chyba,ze baaardzo bym go kochala. Jezeli mialabym rozdziewiczyc faceta tylko tak dla siebie byloby mi glupio,ze nie zostawil tego dla kogos wyjatkowego..

    No wiec na sile nie szukaj, nie rob nic by zmienic swoja sytuacje.Czekaj na tą wyj ątkową i nie ważne czy przed żlubem czy też po.
    Pozdrawiam

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Dla mnie nie jest ważne, czy chłopak jest prawiczkiem czy nie. Nie interesuje mnie czyjaż przeszłożć, oczywiżcie, pytam, ale nie ma to dla mnie znaczenia. Jednak nie lubię, gdy ktoż kłamie. Akurat byłam w takiej sytuacji, mój były, nie wiem po co, ale powiedział mi, że miał już za sobą pierwszy raz. Nie mam pojęcia, dlaczego mnie okłamał, chciał się podbudować, wykazać dożwiadczeniem? Ja wtedy byłam laikiem. Powiedział mi o tym, że mnie okłamał, dopiero po rozstaniu. Nie rozumiem, dlaczego niektórzy chcą za wszelką cenę uchodzić za kogoż kim w rzeczywistożci nie są. Na każdego przychodzi pora, a jeżeli ktoż za wszelką cenę chce się „rozdziewiczyć”, to zawsze są domy ….(tylko nie wiem po co)

    Venus
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 678
    • Zasłużony

    Manora : domy , a domy. Nie kazdego na to stac,to po pierwsze,a po drugie nie kazdy chce stracic dziewictwo w domu gdzie placi sie za seks.

    LaPalma
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Ja jestem dziewicą, wszystko przede mną. Mężczyzna z którym się zwiążę jużniedługo jest prawiczkiem i jakoż oboje będziemy sobie radzić 😉

    Ogólnie czy on jest prawczkiem czy nie jest nie robi mi żadnej różnicy. Ale jednak gdzież tam w żrodku ciesze się, że oboje będziemy tymi 'pierwszymi’ dla siebie 🙂

    OsiolekAsiolek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Oczywiżcie + 😀

    barbarossa
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Radzisz mi Venus czekać na tą wyjątkową? Chciałbym tak, tylko wydaje mi się, że w moim przypadku to mało prawdopodobne. Niestety jak się nie wygląda jak chłopiec z okładki żurnala to ma się niewielkie szanse na powodzenie u płci pięknej. Może mam wyjątkowego pecha w sprawach damsko-męskich, ale w zasadzie żadna dziewczyna nie dała mi nigdy szansy. Najgorsze było to że najczężciej olewany byłem w dożć nieprzyjemny sposób, a to boli :cry:.
    Mimo wszystko dziękuję (za pocieszenie 🙂 ). Napewno nie chciałbym stracić dziewictwa z nieznaną mi dziewczyną (a już napewno nie w jakimż kiblu na imprezie, a znam takich).
    Mam nadzieję, że los się w końcu odwróci.

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Barbarossie, nie przejmuj się. Nie rób niczego na siłę. Kiedyż też długo nie miałam nikogo i wiem co to jest samotnożć. W końcu kogoż poznasz, kto Cię oczaruje i z kim będziesz spędzał niezapomniane noce. Jest dużo wartożciowych dziewczyn, które tak jak Ty wierzą w prawdziwą miłożć. Bądz sobą, bądz szczery, opiekuńczy, umiej rozbawić kobietę, a na pewno nie zostaniesz niezauważony. Pozdrawiam i życzę powodzenia!:)

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Moj obecny chlopak, z ktorym przezylam pierwszy raz niestety nie byl prawiczkiem 😥 Wolalabym zeby bylo inaczej…Heh….Jak sobie pomysle ze on uprawil seks z inna kobieta to brrrr…. 😕

    A wiec oczywiscie +

    Kochanakatia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    według mnie lepiej gdy jest prawiczkiem a nie ….. na prawo i lewo,

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    według mnie lepiej gdy jest prawiczkiem a nie ….. na prawo i lewo,

    No pewnie ze tak ❗ 🙂

    Caroline
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Hm. Nie wiem czy mam pisać ogólnie czy tylko jeżli chodzi o Ciebie.

    Kiedyż przeczytałam takie zdanie :

    `Mężczyzna chce być pierwszym kobiety, a Kobieta jego ostatnią `
    I po krótkim zastanowieniu, zgadzam się z tym.

    Jakoż nigdy nie było dla mnie wyznacznikiem miłożci i udanego życia intymnego fakt, czy mężczyzna jest prawiczkiem czy nie.
    Jasne, że fajnie byłoby gdyby był dożwiadczony, no ale przecież żaden facet chyba nie jest na tyle głupi żeby nie wiedział co podnieca kobietę.

    Poza tym, jeżli to poważny związek to partnerzy ze sobą rozmawiają na ten temat, a więc wiedzą o swoich fantazjach, oczekiwaniach itd.
    Nie widzę problemu.

    majeczka
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 192
    • Zapaleniec

    Ja bym wolala zeby byl prawiczkiem 🙂 nie byloby zadnych domyslow typu: a co robil z tamtymi, a czy mnie z nimi porownuje, jak w tym porownaniu wypadam…
    Ja bym sie bardzo cieszyla i napewno bym takiego chlopaka nie wysmiala.
    A ze nie ma doswiadczenia…? Wszystko przed nim 😀

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    `Mężczyzna chce być pierwszym kobiety, a Kobieta jego ostatnią `

    Moze cos w tym jest….Choc mysle ze faceci woleli by nie miec stycznosci z dziewica, bo to tylko same problemy 😉 Wiem po moim Miżku 😉
    Ale tak na prawde ja bym chciala byc dla mojego mezczyzny i ta pierwsza i ostatnia…
    Niestety nie bylo mi dane.Heh 🙁

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Ja bym wolala zeby byl prawiczkiem 🙂 nie byloby zadnych domyslow typu: a co robil z tamtymi, a czy mnie z nimi porownuje, jak w tym porownaniu wypadam…
    Ja bym sie bardzo cieszyla i napewno bym takiego chlopaka nie wysmiala.
    A ze nie ma doswiadczenia…? Wszystko przed nim 😀

    Dokladnie! moj facet porownywal mnie na poczatku ze swoja byla, z ktora przezyl swoj 1 raz…Jak sobie o tym przypomne to brrrrr 😡
    Dlatego zdecydowanie wolala bym zeby byl prawiczkiem podczas naszego 1 razu 😕 Niestety tak nie bylo….Heh

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Czy facet prawiczek to +-"

Przewiń na górę