Czy istnieją jeszcze uczciwi ludzie??

  • Autor
    Odp.
  • tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    No własnie. W dzisiejszych czasach tyle się słyszy o tym, że jeden drugiego okradł, jeden na drugiego nagadał, że trzeba rozpychać się rękami i nogami aby do czegoż dojżć itd.
    I pytam się, czy są ludzie uczciwi? 🙄
    osobiżcie uważam że TAK. Jakoż mam taką mocną wiarę w nasze społeczęństwo i daję na wstępie bardzo duży kredyt zaufania każdej poznanej osobie, choć nie zawsze jest to opłacalne.

    Wg Was istnieją ludzie uczciwi czy też nie??

    Czekam na odpowiedzi. 😉

    Natka23
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    Są tacy 🙂 Naprawdę w to wierzę i znam takich. Trudno jest żyć na żwiecie nie wierząc w to, że bywają uczciwi ludzie

    pokahontaz1
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    Są! Sama wiele razy przejechałam się na ludziach, ale dalej -może trochę naiwnie -wierzę w ludzkie dobro.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Ja w to głęboko wierzę.Sama staram się być ucciwa i jest to dla mnie bardzo ważne w zyciu.Cenię uczciwożć i uważam,ze żwiat byłby o wiele lepszy,gdyby każdy był uczciwy 🙂

    kasia20068
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    dobry temat:) zawsze myżlałam że sa uczciwi ludzie ale ostatnio niestety jakoż musze przyznac że zwatpiłam:( bo czy to jest uczciwe gdy osoba którą uważałam do tej pory za najlepsza przyjacółke pod słoncem z która mogłam o wszystkim pogadac i z wszystkiego sie zwierzyc, miesiac po tym jak rozstałam się z moim chłopakiem z którym byłam 2,5 roku użwiadmia mnie że są razem? 😯 to jest uczciwe? tymbardziej ze teraz przypomina sobie o mnie raz w miesiacu 😕 p*******ć takich uczciwych ludzi 👿

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    Wierze że są uczciwe osoby bo sama znam takie, ale wydaje mi się że więcej jest nie uczciwych bo nie raz zdążyłam się już przejechać.

    Sandy
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 390
    • Pasjonat

    oj,ja znam kilka uczciwych osob 🙂 aczkolwiek to moze byc tylko 1% ze wszystkich tych ktorych znam.ale sa takie osoby jeszcze na swiecie 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Czy istnieją jeszcze uczciwi ludzie??"

Przewiń na górę