czy jesteż idealną żoną ? sprawdź

  • Autor
    Odp.
  • dziewucha
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 182
    • Zapaleniec

    poradnik idealnej żony:
    [usunięto_link]
    czy pasujecie do wzoru?

    b_sylwik
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 202
    • Zapaleniec

    hehe smieszne to było 😛 no cóż chyba nie pasuje do amerykańskiego poradnika z lat 50 🙂 zastanawiam się czy stosując sie do tych zasad ale tak żciżle i obowiązkowo nie zwariował by człowiek? promienny wygląd ok ale zdejmowanie butów? wtf 🙂

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    He he fajne 🙂 ja na pewno taką własnie zona będę… 😆 😆 😆

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    hmm 😀 😀

    margola_k
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    Niezłe, ale trzeba bezrobotnym być i dzieci nie mieć…, bo jakoż tu nie zauważyłam , zeby super żona miala inne obowiązki niż zupka dla męża, przegarnięcie kurzu zmiotką i promienny użmiech na twarzy.
    Może wiec po tym pierwszym etapie sięgnijcie po poradnik (a może antyporadnik?) super mamy. Tu niestety filmiku nie ma, jest za to niezła książka „Wzloty i upadki super mamy” Polly Williams. Macierzyństwo nieodwracalnie zmienia malżeństwo czy związek, a nowe obowiązki każą na nowo ustalić priorytety…

    lateksowa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 184
    • Zapaleniec

    To ja jestem nawet niezła. Chyba się sprawdzę 🙂

    PantofelekMezaty
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 47
    • Stały bywalec

    No ja idealną żoną nie jestem….oj nie. Ba! nawet nie chce o tym myżleć, zdecydowanie wolę być doskonałą kochanką, uwodzicielką, kusicielką a nie kurą domową!
    uwieżć faceta i trzymać go krótko:D

    dreamgirl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Hehe niezłe 🙂 ale tak poważnie to bym zwariowała po maksie

    PantofelekMezaty
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 47
    • Stały bywalec

    haha żartowałam oczywiżcie, sama bym zwariowała w takim związku, dlatego chyba najlepiej stosować wszystkiego po troszku w małych dawkach.
    Jak zwykle umiar jest najlepszy:)

    staniszko
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Niezłe, ale trzeba bezrobotnym być i dzieci nie mieć…, bo jakoż tu nie zauważyłam , zeby super żona miala inne obowiązki niż zupka dla męża, przegarnięcie kurzu zmiotką i promienny użmiech na twarzy.
    Może wiec po tym pierwszym etapie sięgnijcie po poradnik (a może antyporadnik?) super mamy. Tu niestety filmiku nie ma, jest za to niezła książka „Wzloty i upadki super mamy” Polly Williams. Macierzyństwo nieodwracalnie zmienia malżeństwo czy związek, a nowe obowiązki każą na nowo ustalić priorytety…

    NIe tylko ta książka podpowiada, że nie da się zapanować nad wszystkim. A autorka P. Williams przedstawia typowy obrazek: po urodzeniu dziecka kobiety zamykaja się w domach, izolują od znajomych, bo w depresję wpadają przez brak czasu i swój zaniedbany wygląd, który jest konsekwencją tego pierwszego. Zresztą codzienne życie jest tu najlepszą lekcją. Chciałoby sie dodać, ze na tym filmiku to jak w reklamie: takie rzeczy to tylko w Erze, ale oczywiżcie jest to pewnie możliwe, kiedy kobieta nie pracuje, nie ma dzieci, więc z nudów sprząta, gotuje i dba o siebie:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " czy jesteż idealną żoną ? sprawdź"

Przewiń na górę