Czy jestescie szczesliwi,zadowoleni z zycia?

  • Autor
    Odp.
  • tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Ja osobiscie jestem zadowlona z zycia,poniewaz mam kochanych rodzicow,i polowe rodzinki zajefajna,oraz ciesze sie najbardziej z tego,ze mam wspanialego skarba ,zktorym jestem szczesliwa i jest mi super!Lubie rowniez cieszyc sie z innymi z czyjegos szczescia ,badz pomgac innym by jakos podnies ich na duchu nawet gdy jest krytycznie ,to mojii znajomi wiedza,ze moga na mnie liczyc i sie wyzalic.
    🙂 🙂

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    Jestem szczężliwa, bo mam ukochanego który mimo wszystko , mimo moich wad i wiecznie popełnianych przeze mnie błędów jest ze mną, kocha mnie i wspiera. Mam też fajnych rodziców, którzy niestety mnie rozpużcili jak dziadowski bicz, powodu tego, że jestem jedynaczką, ale wychowali mnie jednak na dobrego człowieka, mam też wspaniałych dziadków którzy kochają mnie ponad wszystko! I ogólnie mam wspaniałą rodzinę. Jestem szczężliwa też dla tego, że mam dwie wspaniałe przyjaciółki które są i będą …

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Pernowa myszko dzieki,ze odpisujesz na moje posty tak szybciutko! 😆 To mile.:)

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    Proszę bardzo. Żaden problem dla mnie 🙂

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Nie narzekam.Przyjmuję wszystko,co los mi zgotuję.Wpadam w kłopoty,mam rózne problem(„nastoletnie” jak ja to nazywam 😀 ),ale mnie to nie zniechęca.Kiedyż było inaczej.Niepowodzenia zupełnie odbierały mi chęci do życiua.Terz staram sie nie przejmowac zbytnio i iżc do przodu.Życie jest zbyt krótkie,żeby marnowac je na niepotrzebne zmartwienia 😀 Tak-jestem zadowolona ze swojego życia 😀 😀 😀

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    Tak 🙂 jestem szczesliwa 🙂 Szczescie to zaspokajanie swoich potrzeb nie tylko rzeczowych ale takze uczuciowych, a moje wszytskie sa zaspokojone 🙂

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Jestem szczęsliwa bo jestem …..zakochana ❗ Mam wspaniałego chłopaka.Cóż tu więcej pisać… 😉

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    tak jestem, szczesliwa tak jak juz napisała moja poprzedniczka jestem szczężliwa bo mam wilką miłosc która jest ze mna pomimo moich wad , rodziców ktorzy zawsze będa i są ze mną w trudnych i dobrych chwilach dziadków ktorzy mnei bardzo kochaja 🙂 i zdrowie bo dzieki niemu było by gorzej 🙂

    Jestem szczesliwa i zadowolona z życia 🙂

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    nie jest zle ale zawsze mogloby byc lepiej

    muchomorek
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 495
    • Zasłużony

    dokładnie 🙂 zawsze mogłoby byc lepiej ale to co jest daje mi satysfakcje

    oka021
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 327
    • Pasjonat

    ostatnio tak srednioo….ale mam nadzieje ze juz niedlugo wszytsko sie zmieni

    Meru
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 332
    • Pasjonat

    Czasami myżlałam że jestem wielkim pechowcem i że nic mi się w życiu nie udaje ale potem popatrzyłam na to z innej strony, tej pozytywnej i okazało się że jest zupełnie inaczej. Bo przecież mam rodzinę która mnie kocha, drugą połówkę i co najważniejsze jestem zdrowa. Czego chcieć więcej 😀 Problemy zawsze będą i niepowodzenia także bo w życiu musimy trochę pocierpieć żeby bardziej docenić szczężcie. 🙂

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    Dokladnie Meru 🙂 Masz racje, trzeba na wszytsko patrzec poztywnie i nie przejmowac sie porazkami bo po nich zawsze nastepuje szczescie ktore wtedy doceniamy bardziej:)

    Roska191
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    raczej tak

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Czy jestescie szczesliwi,zadowoleni z zycia?"

Przewiń na górę