czy juz moze kopac??

  • Autor
    Odp.
  • dan024
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 255
    • Pasjonat

    jestem w 15tygodniu ciazy i wczoraj poczulam ruchy dziecka,w 14 tyg czulam wyraznie bulgoczenie w brzuszku nigdy tak nie mialam,a wczoraj gdy polozylam sie spac dzidzia zaczela wojowac i polozylam reke na brzuszek to poczulam uwypuklenie :)co za przyjemne uczucie,no ale dziewczyny powiedzcie mi czy to jest mozliwe tak szybko?moja pani doktor powiedziala ze zacznie kopac w 17tyg.dziewczyny a co wy o tym myslicie?i jeszcze jedno pytanko czy jak juz sie powieksza brzuch to moze bolec wdole brzucha i prawy jajnik?prosze o jak najwiecej porad:):)

    zuza22
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 160
    • Zapaleniec

    Jeżli chodzi o ruchy dziecka to przyznam szczerze że nie bardzo pamiętam (byłam w ciąży 10 lat temu),ale pamiętam doskonale że jak bolało mnie w
    lewym boku to było to zapalenie jajnika i bakterie w moczu.Najlepszą poradę da Ci lekarz,to są zbyt poważne sprawy.
    Dzidzia najważniejsza ❗

    marcela
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Jak ja byłam w ciąży to mojego szkraba odczuwałam już w 16 tyg,i w miarę jak powiększał mi się brzuszek tez miewałam takie bóle na dole ,podobno to miężnie miednicy sie rozciągają i bolą.

    Monaw
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    gratuluję – czujesz swoje maleństwo! Zapamiętaj to uczucie, bo jak urodzisz to będzie Ci go brakowało.
    Ja pierwszy raz poczułam ruchy córci w 14 tygodniu a później uspokoiły się na jakież dwa.
    Wystający jajnik – może to być jakiż ucisk, ale lepiej skonsultować z lekarzem.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " czy juz moze kopac??"

Przewiń na górę