Czy krępują was zakupy "kobiecych produktów"?

  • Autor
    Odp.
  • Sputnik
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Ankieta jest raczej dendencyjnie napisana. Trochę jakby sugerowała, że kupno w sklepie podpasek/tamponów to wstyd.

    Rzesy-Sklep_pl
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 143
    • Zapaleniec

    To żaden wstyd,a wręcz przeciwnie: kupowanie tych typowo „”kobiecych” artykłów w dzisiejszych czasach juz chyba nikogo nie powinno dziwić.

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    A czym tu się krępować ? Po prostu idę i kupuję, to przecież normalne że tego się potrzebuje

    Rzesy-Sklep_pl
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 143
    • Zapaleniec

    Mimo wszystko czasem widzi się te skrępowane osoby w kolejce przy kasie,które po prostu wstydzą się co uważam za dziwne,głównie dotyczy to tego starszego pokolenia.

    zabka25
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Potrzeba takich rzeczy jest bardzo naturalna dla kobiety, więc nie ma powodu, żeby się czegokolwiek wstydzić. 😀

    Mania12
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Wstydzić się? A czego? 😀 Nie rozumiem, normalna kobieca sprawa… 🙂

    KochamZdrowie_com
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Mam takie samo zdanie w tej kwestii,nie uważam aby kupowanie kobiecych produktów było w jakiż sposób krępujące,a dla tych powiedzmy bardziej wstydliwych polecam zakupy online,to bardzo wygodna forma.

    love_highheel
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 72
    • Stały bywalec

    Produkt jak produkt. Każda z nas stosuje. Nie dziwi mnie nawet jak kupuje je mężczyzna. Teraz człowiek wszędzie ma z tym stycznożć przez reklamy. To jak kupowanie pieczywa w osiedlowym sklepiku. Oczywiżcie nastolatki mogą się krępować, ale do czasu – szybko przywyknie.

    Rzesy-Sklep_pl
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 143
    • Zapaleniec

    W sumie to słuszne porównanie z kupowaniem pieczywa bo przecież każdy czy to kobieta czy mężczyzna,traktuje to jako coż zupełnie naturalnego,jako codziennożć.

    Magda Sissel.pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 109
    • Zapaleniec

    dziewczyny, młode jesteżcie
    pamiętajcie o tym, że wychowywałyżmy się w innych czasach

    Wasze mamy też tak bez problemów to tego tematu podchodzą? pewnie większożć nie…..

    Jogoobelka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    a czego tu sie wstydzic? Dla mnie to zaden wstyd, nawet moj facet nieraz wyskoczy po tampony i sie nie wstydzi niczego. Nic co ludzkie nie jest mi obce 🙂

    Malwina Pisarek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 59
    • Stały bywalec

    Jak bylam mlodsza to sie wstydzilam, kiedys nawet brata wysylalam hahaha! Teraz dla mnie kupowanie podpasek i tampomnow to jak zakupy w piekarni.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Czy krępują was zakupy "kobiecych produktów"?"

Przewiń na górę