Czy ktoż z Was przelewał pieniądze z Polski do Anglii

  • Autor
    Odp.
  • fanfan
    Participant
    • Tematów: 7
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Czeżć ! Może podzielicie się jak tanio można przelać pieniążki z polskiego konta na angielskie ? Bezpożrednio z konta na konto nie chcę przelewać bo jak widziałam to są za coż takiego duże opłaty a mi nie za bardzo chce się tyle płacić.Zastanawiałam się nad przelaniem ich poprzez jakąż firmę. Co lepiej jest wybrać? Western Union? Paypal? Easysend?

    rossa
    Participant
    • Tematów: 10
    • Odp.: 73
    • Stały bywalec

    Z tego co wymieniłaż to easysend jest najtańszy. Poza tym tam tracisz najmniej na przewalutowaniu.
    A i do końca wrzeżnia mają urodzinową promocję, ceny przelewów są o połowę tańsze.
    Sprawdź sobie w cenniku, ale wygląda to naprawdę korzystnie.

    fanfan
    Participant
    • Tematów: 7
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Włażnie sobie szukam na ich stronie to jest tam do 1000 zł 10 zł za przelew tak? Napisz mi jeszcze jak to jest z tym przewalutowaniem? Bo jak patrzyłam sobie w moim banku to są tam bardzo duże różnice w porównaniu do kantorów na niekorzyżć banku. Jest tam więcej kilkadziesiat groszy drożej na jednym funcie niż w kantorze.Jak jest w easysend?

    rossa
    Participant
    • Tematów: 10
    • Odp.: 73
    • Stały bywalec

    Na głównej stronie masz przecież kalkulator. Koszta przewalutowania są tam bardzo korzystne jak sama możesz sobie zobaczyć. Praktycznie takie same jak w kantorze a niewiele banków ma podobną ofertę.Przy większych kwotach zawsze również można nagocjować ( sama wiele razy z nimi wysyłałam większe pieniadze to zawsze negocjowałam).

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Czy ktoż z Was przelewał pieniądze z Polski do Anglii"

Przewiń na górę