Czy mogę być na coż chora ?

  • Autor
    Odp.
  • Monika00
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Czeżć 🙂 To mój pierwszy post. Mam pewne dolegliwożci i prosiłabym o pomoc. Rodzice nie chcą iżć ze mną do lekarza bo twierdzą, że nic mi nie jest. Otóż, bardzo często robi mi się słabo i zaczynam mieć taki bardzo silny ból w oczach, czasami mam biało przed oczami a czasami czarno przez kilkanażcie sekund i nie mogę ich otworzyć. Często boli mnie kręgosłup, jestem cały czas senna i przygnębiona. Nie mam na nic siły. Jestem blada i mam suchą siną skórę. Paznokcie mi się strasznie łamią a włosy wypadają dosłownie garżciami. Od razu mówię że nie jestem na żadnej diecie ! To się rzadko zdarza, ale mam takie dziwne odczucia w głowie, tak jakby mnie trochę bolała, najczężciej z tyłu głowy. Często trzęsą mi się dłonie. Mam 13 lat, nie wiem czy to przez okres dojrzewania, ale wolałabym wiedzieć co Wy o tym myżlicie. Pozdrawiam

    LadyVic
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 50
    • Stały bywalec

    Moim zdaniem jestes juz na tyle dorosla ze sama powinnas wybrac sie do lekarza, do pediatry. I wszystko mu opowiedziec…

    Monika00
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Włażnie chcę iżć sama, ale czy on nie będzie chciał skonsultować się z rodzicami ? Mama mówi mi żebym nie szła bo to głupota.

    olka150
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 62
    • Stały bywalec

    Ja uwazam, ze nie ma w tym nic glupiego, lekarz Cie zbada, skieruje Cie na odpowiednie badania jesli uzna to za konieczne. Wiec radzie Ci jak najszybciej isc do lekarza, napewno potem bedziesz spokojniejsza.

    kredka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 72
    • Stały bywalec

    ja równiez uważam,ze nie można tego bagatelizować. lepiej sprawdzić, gdzie tkwi przyczyna,a rodzice zrozumieją, jesli mimo ich odmiennego zdania pójdziesz do lekarza. trzymam kciuki

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    Monika, to bardzo dobrze, że sama chcesz zadbać o swoje zdrowie. 🙂
    Dziwię się natomiast zachowaniu Twoich rodziców.

    Oczywiżcie takie objawy mogą występować w okresie dojrzewania, szczególnie u dziewczyn, ale może to być też coż innego. Objawów jest dużo, jesteż osłabiona, może masz anemię, może to coż innego, ale trzeba to na pewno sprawdzić. Mam jednak nadzieję, że to z powodu dojrzewania.

    Zdecydowanie powinnaż pójżć do lekarza i to jak najszybciej. Jeżli to nic poważnego to nie będziesz się już denerwowała. 🙂

    Pozdrawiam!

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    idx do lekarza i opowiedz o tych objawach a jak bedzie chcial to omowic z rodzicami to im powiesz o tym. nie ma co bagatelizowac takich objawów bo wg mnie sa dosyc poważne…. mozesz miec cos z tarczycą albo nie tak z poziomemm cukru

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Czy mogę być na coż chora ?"

Przewiń na górę