czy moge być w ciąży?? proszę o pomoc..!

  • Autor
    Odp.
  • Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    Pójdź do ginekologa, usg brzucha także by się przydało.

    Nie wygląda na to żebyż była w ciąży, przecież nie był to seks bez zabezpieczenia.

    Ale… cóż to znaczy, że zostałaż do tego zmuszona?

    zuza22
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 160
    • Zapaleniec

    Pewnie ma na myżli tekst chłopaka”udowodnij,że mnie kochasz”

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    Moim zdaniem nie jestes w ciazy a bole brzucha moga byc z roznych powodow.

    Laura1
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Mozesz byc w ciazy jezeli np prezerwatywa pekla….Idz koniecznie do ginekologa i koniecznie zrob tez USG brzucha zeby wykluczyc jakas chorobe

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Mozesz byc w ciazy jezeli np prezerwatywa pekla…

    Facet musiałby tego nie zauważyć. 🙄

    tomek6667
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 111
    • Zapaleniec

    Ja sadze ze nie jestes ! Ale wytłumacz jak zmuszona ?

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    tomku6667 podejrzewam ze autorka Ci nie odpowie… Zauwaz ze napisala tylko ten jeden post i do teszcze 1,5 miesiaca temu 😉

    shanleenka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 122
    • Zapaleniec

    Proponowałabym pousuwać tematy takie jak ten- zażmiecają forum;)

    Czersi
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 741
    • Zasłużony

    Moim zdaniem zadnej ciazy nie powinno byc.Zrob test to sie uspokoisz.

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    stres robi swoje, nie powinnaż być w ciąży. Przynajmniej nic na to nie wskazuje.

    Brzuch może pobolewać, normalka, mdłożci – może z nerwów.

    Przestań się denerwować. Ciesz się chwilą. Będzie dobrze 🙂

    A tak w ogóle – gratuluje 😉

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    Radzę się uspokoić- przecież pomyżleliżcie o zabezpieczeniu.
    Zresztą- bez przesady, objawy ciąży nie pojawiają się raczej tak wczeżnie…
    Ale jak masz się tak stresować- zrób test. A oprócz tego… przemyżl sobie czy na pewno czujesz się już gotowa na regularne współżycie, bo- szczerze mówiąc- nie wygląda na to.
    Uprawiałaż seks z zabezpieczeniem, które nie zawiodło (przynajmniej Tobie nic na ten temat nie wiadomo), więc powinnaż spać spokojnie, a nie zadręczać się wizją ciąży.
    Należy wiedzieć jedno- teoretycznie żadna metoda antykoncepcji nie daje stuprocentowej pewnożci, tak więc- albo mimo wszystko zaufasz którejż z nich i zaczniesz czerpać radożć z seksu, albo… zrezygnujesz z tego rodzaju przyjemnożci do czasu poradzenia sobie z lękiem przed ciążą (która- jak wyżej- najprawdopodobniej nie będzie Ci groziła, jeżli odpowiednio się zabezpieczysz).

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Ja też apmiętam chwile kiedy po pierwszych razach ogladałam prezerwatywę z każdej strony czy aby przypadkiem nie pękła i za każdym razem myżlałam że pewnie jestem w ciąży! Jeżli już na drugi dzień po odbytym stosunku zachciało mi się nagle czegoż słodkiego to już podejrzewałam u siebie ciążę,juz na drugi dzień ogladałam brzuch czy mi się nie zaokraglił:D Może to głupie ale teraz widzę,że kobietki dopiero zaczynające tak mają… Nie martw się dziewczyno! Wydaje mi się,że nie jesteż w ciązy! Nic na to nie wskazuje! zrób test dla żwiętego spokoju i spróbuj wyluzować bo gdy będziesz się nakręcać,ciągle tym martwić to silny stres może nawet spowodowac to,że nie dostaniesz miesiączki a wtedy będzisz martwic się jeszcze bardziej!
    Jeżeli ten chłopak jest Twoim stałym partnerem,jesteż w odpowiednim wieku to może pomysleć o tabletkach? wtedy człowiek przestaje się martwić…

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    Wiem coż na ten temat… to się nazywa „co miesięczny stres”..
    Przechodziłam to… za każdym razem ogladałam brzuch, jakoż dziwnie podejrzewałam ciążę… mimo tego że się zabezpieczaliżmy…

    ania999
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Witam Panie!
    Jestem studentką V roku WUM. Obecnie piszę pracę mgr, w ziązku z tym mam ogromną prożbę, a mianowicie proszę o wypełnienie mojej ankiety na temet „Sposobu żywienie kobiet w ciąży”. Ankieta nie jest czasochłonna, bo zawiera jedynie 16 pytań ;]. Pełna anonimowożć.

    Oto link do ankiety:
    [usunięto_link]

    Z góry dziękuje za pożwięcony czas na wypełnienie ankiety. Pozdrawiam

    Ania

    czerwony_kwiat
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 297
    • Pasjonat

    chyba każda kobieta z tego stresu,że jest w ciąży zaczyna panikować i powiększony brzuch jakież urojenia hehe:) i od razu panika:) tez tak mialam gdy pierwszy raz.. to nawet pytałam czy gumka cała i tak pomimo tego cała latałam.. i czekałam do momentu kiedy będę miała miesiączke… 🙂 takie głupie to…może na zapas się martwic nawet jeżli nie było możliwożći zajżcia w ciązę

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " czy moge być w ciąży?? proszę o pomoc..!"

Przewiń na górę