CzY MoŻnA KoChAć DwÓcH fAcEtÓw?

  • Autor
    Odp.
  • efkaufo
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 8
    • Bywalec

    zaczne od tego ze poklocilam sie oto z moja najlepsza przyjaciolka
    ma ona faceta z ktorym jest juz od 5 lat planuja slub i wogole,
    ale od jakis 5 miesiecy sypia tez z jego najlepszym kumplem i pewnego dnia postanowila mi sie z wierzyc
    mowi ze kocha tamtego dajmy na to jarka ale michala tez kocha i kazdego innaczej , ale obu tak samo mocno, ze nie potrafi zrezygnowac z zadnego
    dla mnie to troche dziwne
    ale moze ktos z was potrafi to zrozumiec i wytlumaczyc mi to jakos ? bo ja jakos nie wiem czy podwojne uczucie jest mozliwe dla mnie to ona nie kocha zadnego

    Serrafina
    Member
    • Tematów: 42
    • Odp.: 527
    • Zasłużony

    Jedno dla niej to silne przywiązanie, przyzwyczajenie i jakaż forma przyjaźni, drugie to fascynacja erotyczna. Gdyby naprawdę kochała któregokolwiek z nich, potrafiłaby zrezygnować z tego drugiego.

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Na dłuższą metę prowadzenie podwójnego życia jest zgubne.
    Nie można mieć wszystkiego. Dobrze, że ma wybór.
    To dziwne, że tamci jeszcze nie wiedzą, że muszą się nią dzielić z innym.
    Jak najszybciej powinna podjąć decyzję i jednego zostawić.

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Ja tego nie potrafie zrozumiec 😕 Skoro ta kumpela planuje slub to jak moze robic takie swinstwo swemu przyszlemu mezowi 🙁 Powinna wybrac, zostawic kochanka!
    Nie potrafie tego pojac, jak mozna zdradzac osobe, ktora sie kocha i planuje sie z nia przyszlosc.
    Mysle ze ten drugi ja tylko pociaga…

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Dla mnie ona nie kocha żadnego z nich, bo co to za miłożć?

    Kasica
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    Ja również uważam,że ta dziewczyna nie kocha żadnego z tych chłopaków, bawi się dobrze tym,że potrafiła zainteresować sobą dwóch chłopaków, z czego są to przyjaciele, może jej „miłożć” polega tylko i wyłącznie na tym,że nie widzi konsekwencji tego zachowania, ile może zrobić komuż i sobie krzywdy takim zachowaniem – zniszczy uczucie i przyjaźń,ale czy pomiędzy tymi chłopakami jest przyjaźń??
    Nie chcę nikogo oceniać,dobrze by było gdyby ona straciła wszystko, wtedy doceniłaby może czym jest miłożć, przyjaźń i wiernożć, a przede wszystkim akceptacja!!!
    Życzę jej powodzenia w dalszym życiu!!

    Serrafina
    Member
    • Tematów: 42
    • Odp.: 527
    • Zasłużony

    Ja rozumiem, narzeczony nie daje jej wszystkiego i odnalazła to… akurat w jego przyjacielu. Jednak skoro wie przed żlubem, że w tej relacji czegoż brakuje to po co żlub? Kochanek, to naprawdę chyba tylko zabawka, zauroczenie co najwyżej.

    Tak na marginesie, moja mama mi zawsze powtarzała, że najlepsza przyjaciółka jest kandydatką na kochankę mojego męża, jak widać w drugą stronę to też działa…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " CzY MoŻnA KoChAć DwÓcH fAcEtÓw?"

Przewiń na górę