Czy mozna plotkowac?

  • Autor
    Odp.
  • maja1
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Czy ladnie jest plotkowac?

    Czy plotkowanie jest zdrowe?

    Margarita
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    Każdy chyba lubi czasem poplotkować, faceci też.
    Tylko mi się wydaje, że nie zawsze i nie zewszystkimi można, żeby sobie tylko problemów nie narobić.

    Czasem lubie sobie poplotkować z moją mamą, przy porannej kawce
    🙂

    carboczar
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 78
    • Stały bywalec

    Praktycznie kiedy spotyka się minimum dwoje ludzi na gruncie towarzyskim(często i służbowym)wczeżniej czy później dochodzi do „Plotkowania”Pytanie jest zasadnicze czy te ploty czynią krzywdę osobom innym czy to są tylko rozmowy o kimż(nie da się ukryć,że często rozmawia się o kimż) i to jest normalne.Nienormalne jest tworzenie szkodliwych plotek a to już nie jest ZDROWE.

    maja1
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Wedlug mnie plotki sa zawsze krzywdliwe, bo plotkujac obmawiamy inne osoby, a obmawia sie przewaznie zle….Byc moze ludzie plotkami probuja zakryc swoje problemy i swoje wielkie kompleksy….

    Kazdy powinien zajac sie swoim zyciem i zycie innych osob nie powinno nikogo obchodzic, poza wyjatkiem ze komus nalezy pomoc….

    BTW Slyszalam ze faceci gorzej plotkuja od nas……

    anuskarak
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    A ja uwielbiam plotkowac. Nie z kazdym, ale mam przyjaciolke z która spotykam sie raz do roku na ploty. Obmowimy wszystko, ale to tylko nasze zdanie i dalej to nie wychodzi.

    amelinka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    Ja staram się nie plotkować, a to dlatego, że staram się wyznawać zasadę o nieobecnych dobrze albo wcale. Jednak nie zawsze ta zasada mi wychodzi 🙂

    Fo111
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ale jaka cienka jest nić między rozmawianiem o kimż a obgadywaniem, w takim razie plotkowanie to co? x)

    LadyWash
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Co innego zmyżlać, a co innego przekazywać sobie jakież informacje z komenatrzem, któego dana osoba potem i tak nie usłyszy. Trzeba wiedzieć, z kim plotkować 😉 Mnie się zdarza z paroma koleżankami, ale żadne komenatrze nie wychodza poza nasze grono i nie moga nikomu zaszkodzić.

    katowicka panna
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    plotkować nie można. Ale można powymieniać opinie 🙂

    kochanamalpa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja tam plotkuje i chociaz sie do tego przyznaję…

    Becia91
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Kobieta bez plotki jest jak kwiat bez wody. Ostatnio genialnym źródłem plotek jest fb 😆 nie ma się co czarować, większożć pań namiętnie plotkuje

    Irma
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Może i to nie ładnie plotkować, ale myżlę że nie ma takiej osoby która by tego nie robiła. Okazuje się nawet że to mężczyźni nieraz są gorszymi plotkarzami do kobiet ! 😆 Ja wiem z własnego dożwiadczenia że po prostu nie mogę się powstrzymać. 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Czy mozna plotkowac?"

Przewiń na górę