Czy myslicie ze to dobry pomysl?

  • Autor
    Odp.
  • canela
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    Sluchajcie dziewczyny (i nie tylko :P) mam pewien dylemat i chcialabym sie was poradzic.
    A wiec od jakiegos czasu podoba mi sie pewien facet z ktorym spotykam sie 2 razy w tygodniu powiedzmy ze „sluzbowo” chociaz to nie jest tak do konca. Mozna powiedziec ze cos miedzy nami zaiskrzylo, on od samego poczatku nie byl mi obojetny, ja mu z reszta tez nie, a przynajmniej tak mi sie wydawalo.
    Jednak teraz wyglada na to ze jestem mu calkiem obojetna a przynajmniej tak mi sie wydaje (zaproponowalam spotkanie i nie dostalam odpowiedzi).
    Przyjaciolka poradzila mi abym zrobila sie na „bostwo” (oczywiscie w granicach normy) przed nastepnym spotkaniem, a juz podczas spotkania abym okazywala zupelna obojetnosc i brak zainteresowana. Aby wiedzial co stracil!
    Czy myslicie ze to dobry pomysl?
    PS. Nie ma zadnej Panny jest sam.

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    mysle ze tak.. to jest dobry pomysl.. piekna, zrobiona na cacy.. my kobiety hehe… panowie biedni sa…
    a moze ma panne?

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    Mysle ze dobrze chcesz zrobic ze pokazesz swoja obojetnosc. Wtedy wyczujesz w jego zachowaniu czy Jemu na Tobie zalezy. Jezeli zobaczy ze on dla Ciebie nic wiecej nie znaczy moze sam zrobi jakis ruch. Nie wiadomo. Moze on Cie teraz sprawdza i czeka czy Ty dasz mu znak zainteresowania Jego osobom.

    farfalla
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 959
    • Zasłużony

    kajdaaa dobrze mówi.. może Cię sprawdza?

    Kingusia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    No cóż.. spróbować nie zaszkodzi, a może nawet pomoże:) powodzenia

    slave86
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Na mnie napewno by zadziałało 8)

    klusia123
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    To jest dobry pomysl ale nie mozesz przesadzic z zrobieniem sie na bustwo nie kazdy lubi wymalowane lale albo za bardzo odwazne nie znam go ty napewno bedziesz wiedziec w konu jestes kobieta co jemu sie bedzie podobac najbardziej 😉

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    A moim zdaniem to takie dziecinne…”patrz co straciles”
    Moim zdaniem na tym spotkaniu powinnas byc jak najbardziej naturalna, taka jaka jestes.
    Mysle ze facet moze sie domyslec po co sie tak odstawilas…

    klusia123
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    w sumie to moze wystarczy tylko tyle ze bedziesz soba jesli bedzie chcial cos wiecej to sam cos zrobi przeciez to mezczyzni powinni sie o kobiety starac jesli nie jest ciebie wart postapi inaczej> Oczywiscie jesli jestes na tyle odwazna i chcesz zrobic pierwszy krok wystarczy oszałamiające spojrzenie. Z drugiej strony faceci lubia byc kokietowani takze seksowne ogarniecie wlosow odsloniecie szyi to nieltorych rusza. Wydaje mi sie ze za bardzo ci na nim zalezy co go moze odstraszyc. Ale w zupelnosci cie rozumie. Jednym slowem bez przesady!!! Powodzenia i oczywiscie napisz jak poszlo

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Czy myslicie ze to dobry pomysl?"

Przewiń na górę