Czy naprawde swiat wirtualny to wymysl naszej wyobrazni?

  • Autor
    Odp.
  • gaska balbinka
    Member
    • Temat贸w: 1
    • Odp.: 5
    • Pocz膮tkuj膮cy

    Podoba mi sie pewnien chlopak, kontaktujemy sie na gg, spotykamy od czasu do czasu ale rzadko (dziela nas kilometry). Podczas rozmow z nim w necie mam wraznenie ze jest delikatny, troskliwy. Natomiast podczas spotkania doszlo to tego, ze nawet na mnie krzyknal. Czy to ja mam jakies mylne wyobraznie o nim, ktore wykreowala moja wyobraznia czy to kolejny etap naszej znajomosci, w ktorej okazuje sie ze mamy swoje slabsze dni a idealow nie ma? 馃檨

    motylek1007
    Member
    • Temat贸w: 2
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    wszystko zale偶y od tego czy facet jest z Toba szczery czy tez nie. Przez internet bardzo 艂atwo kogos oszukac, kreowac sie na inna osob臋, ale 艂atwiej tez sie otworzyc jesli ktos jest nie偶mialy…

    Ja bym radzila Ci obserwacje, bo skoro na Ciebie krzyknal (chociaz nie wiem w jakich to bylo okolicznosciach) to ja bym uwazala.

    Spotkalam sie juz z r贸znymi facetami takimi co to udawali (bardzo dobrze im szlo) i takimi co byli szczerzy

    gaska balbinka
    Member
    • Temat贸w: 1
    • Odp.: 5
    • Pocz膮tkuj膮cy

    Krzyknal bo chcialam za siebie zaplacic. Tylko ze ton jego glosu i tresc slow byly grubo przesadzone az mnie zatkalo:(

    motylek1007
    Member
    • Temat贸w: 2
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    jak d艂ugo sie znacie?

    ja bym radzila poobserwowac go.

    gaska balbinka
    Member
    • Temat贸w: 1
    • Odp.: 5
    • Pocz膮tkuj膮cy

    Znamy sie jakies 9 mies. Na poczatku spotykalismy sie czesciej, pozniej on mial wypadek i kontakt nie byl mozliwy. Teraz od poczatku roku znow zaczelismy sie spotykac. Nie da sie ukryc, ze bazujemy przede wszystkim na gg:(

    gaska balbinka
    Member
    • Temat贸w: 1
    • Odp.: 5
    • Pocz膮tkuj膮cy

    Poza tym nie chodzi mi o to ze on moze mnie oszukiwac czy tez kreowac sie na kogos innego, juz go na tyle poznalam ze wiem na czym mu zalezy. Chodzi bardziej o mnie, to ja nie potrafie dac sobie z tym wszystkim rady. Boje sie rozczarowania, a ten incydent calkowicie mnie rozbil.

    motylek1007
    Member
    • Temat贸w: 2
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    uwierz mi ze ja za eks dalabym sobie nogi i rece o*****c ze mu zalezy 馃槈 ale wracajac do tematu moze mial po prostu zly dzien? kazdemu sie zdarza.

    Moglbyc tez zestrsowany, r贸znie ludzie reaguja.

    Rozumiem ze sie boisz, ja tez tak mialam, bo rozczarowanie boli i myslisz ze tylko w g艂owie to istnieje…

    Moze da rade zrobic tak zebyscie czesciej sie spotykali? lub moze pogadali na skypie? wtedy slychac ton g艂osu 馃檪

    gaska balbinka
    Member
    • Temat贸w: 1
    • Odp.: 5
    • Pocz膮tkuj膮cy

    Mam nadzieje, ze teraz sprawy potocza sie szybciej (zmieniam mieszkanie i bedziemy mogli spotykac sie bez skrepowania). Tak dlugo na niego czekalam…

    motylek1007
    Member
    • Temat贸w: 2
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    偶ycze wszystkiego najlepszego 馃檪

    gaska balbinka
    Member
    • Temat贸w: 1
    • Odp.: 5
    • Pocz膮tkuj膮cy

    Dzieki 馃榾

    Twister
    Participant
    • Temat贸w: 3
    • Odp.: 224
    • Zapaleniec

    Jezeli facet na Ciebie krzyczy to znaczy ze cos mu lezy na sumieniu. Cos go denerwuje i inaczej nie chce/nie umie sobie z tym poradzic. Krzyk to emocje. Krzyk prowokuje do krzyku. Odpowiadaj spokojnie. Zapytaj dlaczego na Ciebie krzyczy i porozmawiaj. Przez internet mozna poznac zajebiste osoby. Najbardziej poznajesz wtedy charakter a nie wyglad a to sie liczy.

    Pozdrawiam i powodzenia mala 馃檪

Musisz si臋 zalogowa膰 by napisa膰 odp. w temacie: " Czy naprawde swiat wirtualny to wymysl naszej wyobrazni?"

Przewi艅 na g贸r臋