• Autor
    Odp.
  • Korrata
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Jest niezbędny i przydaje się nawet, gdy jest okno w kuchni. Będzie teraz szukać nowego okapu, byle niedrogiego i niegłożnego (to ważne!). Jakież pomysły?

    milenka450
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Moim zdaniem w każdym domu okap powinien być. Jest bardzo potrzebny

    ola87
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    okap? jeżli tak to kominowy jest super, mnie się osobiscie bardzo podobają kominowe amiki

    Admarkt_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 96
    • Stały bywalec

    Moim zdaniem okap w kuchni jest jak najbardziej niezbędny i warto o nim pamiętać będą cna etapie kupowania sprzętu do kuchni. W sumie nie wyobrażam sobie wypadku gdyby okapu miało nie być.

    Korrata
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    okap? jeżli tak to kominowy jest super, mnie się osobiscie bardzo podobają kominowe amiki

    Kominowe są lepsze od teleskopówek? Jakie jest twoje zdanie?

    klaudia789
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Moim zdaniem jest bardzo przydatny w domu,

    Admarkt_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 96
    • Stały bywalec

    Może na samym początku warto podać różnice między tymi dwoma okapami,czy coż oprócz ceny i systemu montażowego? Czekam na jak największą ilożć informacji.

    calinecka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Nie wyobrażam sobie kuchni bez okapu

    Julnaczek
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    czy coś się zmieniło w świecie okapów w ciągu tych 4 lat? Okapy kuchenne przeszły rewolucję, czy nadal mamy to samo? W co warto się dziś zaopatrzyć? Polski producent okapów jest jakiś? Czy wszystko ściągamy z zagranicy?

    Monika
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    Oj na pewno poszła technika do przodu 🙂 Sa teraz okapy takie jak Hob2Hood Electroluxa które są zintegrowane z płytą indukcyjną. A czy warto się zaopatrzeć hmm według mnie stanowczo tak. Nie wyobrażam sobie mojej kuchni bez okapu.

    kchmiel93
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Okapy są często uważane za bezużyteczne, bo ich efektu nie widać od razu 😉 Dopiero jak przestanie się go używać przez kilka tygodni to widać, że wszystko dookoła jest tłuste i paskudne… Warto zwrócić uwagę na to jak głośny jest okap – niektóre tak hałasują, że nie da się rozmawiać przy gotowaniu!

    Monika
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    Zgadzam się w 100 % ze dopiero docenia się okap jak się go używa a potem go zabraknie 🙂 Jeśli chodzi o hałas Electrolux o którym pisałam jest dość cichy. Prawda jest też taka, że okap powinno się włączać w odpowiednim momencie wtedy można na niskie działanie ustawić. Raczej na najmocniejsze załacza się jak jest już za późno, a przy Hob2Hood nie da się za późno 🙂

    Magda.Olech
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Ja mam w domu[usunięto_link], kuchnia jest otwarta na salon i nie wyobrażam sobie gotowania bez pochłaniacza! Zdecydowanie mniej zapachów zostaje w pomieszczeniu po zakończeniu posiłku.

    Monika
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    Dokładnie tak. Dlatego, doceniam że mój Hob2Hood załącza się automatycznie kiedy tylko wykryje że gotuję na płycie. Oczywiście mogę nim sterować również manualnie, ale stanowczo bardziej podoba mi się to automatyczne działanie gdzie nie musze myśleć i pamiętać o okapie. Dzięki temu nie ma mowy o rozchodzeniu się zapachu.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Czy okap jest niezbędny?"

Przewiń na górę