• Autor
    Odp.
  • malenka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    kupiłam ostatnio antycellulitowy balsam do ciała z serii AA
    ciekawa jestem czy pomoże?!
    może ktoż z was używał akurat tego balsamu? są efekty?

    Divay
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 248
    • Zapaleniec

    nic o tym nie słyszałam i problemu z cellulitem nie mam ;> ale miejmy nadzieje ze pomoże 🙂

    blue moon
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 106
    • Zapaleniec

    ja mialam naprawde powazny cellulit az robily sie doleczki ale teraz sie pilnuje i regularnie masuje jestem na to za mloda:)

    Moniika
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    Ja uzywam serum eveline, zaczelam robic prysznic raz zimna raz ciepla woda i zobaczymy jakie beda efekty 🙂

    blue moon
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 106
    • Zapaleniec

    wiecie ze jak jest powazny sam krem to za malo zobaczcie na [usunięto_link] ja atakuje od srodka i ugniatam plcami miejscowo zobacze jeszcze mamy 3 miesiace:)

    ciocia_asia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 62
    • Stały bywalec

    też mam ten problem z cellulitem i też nie mogą się z nim pożegnać, tak w sumie do tej pory to nic mi nie pomogło,
    słyszałam o tych strumieniach raz zimna a raz ciepła wodą ale ja tego nie znoszę – nie lubię zimnej wody!!!

    malenka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    @blue moon wrote:

    wiecie ze jak jest powazny sam krem to za malo zobaczcie na [usunięto_link] ja atakuje od srodka i ugniatam plcami miejscowo zobacze jeszcze mamy 3 miesiace:)

    fajne, fajne, już zaczęłam robić 😀

    Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    ciocia-asia… z ta zimną i ciepłą wodą to kwestia przyzwyczajenia 🙂

    blue moon
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 106
    • Zapaleniec

    no pewnie na poczatku ciezko ale pozniej naprawde i fajna w dotyku skora napieta i kremik ladnie wsiaka i cellulit znika.

    malenka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    najwazniejsze to ostatnie 🙂

    ja tez zaczelam experymentowac z ta woda poczatki byly ciezkie ale juz jest ok

    blue moon
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 106
    • Zapaleniec

    wiadomo ze w zimne dni jest ciezko ale najpierw rozgrzejcie sie porzadnie a potem robcie to nie odrazu pod lod;)

    masazysta
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    Myżle że kremy są spoko, ale muszą być rozgrzewające, a masaż mocny aby rozbić tkankę tłuszczową. Moja dziewczyna stosowała np to [usunięto_link]

    Olisa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 58
    • Stały bywalec

    tydzień ciepło-zimnych pryszniców za mną… uff do tego sie chyba nie idzie przyzwyczaić:(

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    ja teraz stosuję AA expresso slim i mnie odpowiada bo pięknie pachnie – mmm kawka 😀 a poza tym skóra jest bardzo ładna po nim i napięta 😉 poza tym żwietnie sie wchłania 🙂

    Olisa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 58
    • Stały bywalec

    a ja włażnie skończyłam, przyznaję, pachnie ładnie i wydaje sie, ze działa:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " czy pomoże?"

Przewiń na górę