Czy powinnam za niego wyjżć?

  • Autor
    Odp.
  • Tuska
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 447
    • Pasjonat

    Po pierwsze: to ze przeglądnełas archiwum gg to BARDZO DOBRZE!!! Nie ma co ja sie tez przyznaje do takich wystepkow i powiem ci ze kazda z moich koleżanek to robi. Ja wierze ze kobieta czuje podżwiadomie ze cos jest nie tak w jej zwiazku wtedy trzeba „trzymac reke na pulsie” Nic w tym złego ze przez małe detektywistyczne zabiegi dbamy o swój zwiazek. Tym bardziej ze facetom coraz bardziej i czesciej przewraa sie w głowkach. Takze nie czuj sie zle z tym, ja wiem ze czasem jak człowiek pewnych rzeczy sie dowiaduje to woli juz pozniej nie wiedziec…ale lepsza najgorsza prawda niz najlepsze kłamstwo….

    Po drugie: To ci wspołczuje, sytuacja jest strasznie niezreczna ale chyba bym jakos doprowadziła do tego zeby dowiedzial sie o tym ze ty wiesz o tych wszystkich rozmowach z ta dziewczyna. Moze zagadaj najpierw o nia, wybadasz jak jego zeznania sie róznia. Pamietaj ze slub to juz decyzja na całe zycie. Jesli nie wyjawisz tej całej sytuacji teraz przez całe małzenstwo nie bedziesz pewna jego uczuc, ciagle bedziesz sie czuła za mało atrakcyjna a to tak jakby przegrac troszke swoje zycie…. Mam nadzieje ze wyjdziesz obronna reka z tej całej sytuacji bo naprawde nie jest łatwa. Trzymaj sie ciepło i daj znac jak sytuacja sie rozwinie[/b]

    farfalla
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 959
    • Zasłużony

    Najlepiej powiedz mu o tym i rzuć. Proste. Nie patrząc komuż w oczy na komunikatorach często piszemy dużo rzeczy zgodnych z prawdą ( wbrew pozorom ) tak więc bardzo Ci współczuje tego faceta… i radzę zostawić. Nie jest Ciebie wart skoro prosi o pierwszeństwo od byłej i za nią tęskni. Wyobraź sobie teraz, że jego ex odchodzi od męża i daje pierwszeństwo twojemu facetowi, jak myslisz co on by zrobił ?

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    pokaż mu tą rozmowę jeżli jej nie wykasował…. myżlę że jego złożć że wkradłaż się do jego gg nie będzie miała większego znaczenia co do tego co było tam napisane, przy czym nie próbuj sie tłumaczyć i oby rozmowa nie krążyła wokół tego że tam zajrzałaż. Decydując się na małżeństwo bierz pod uwagę to że nie jesteż i raczej nie będziesz dla niego tą jedyną skoro mu nie pasujesz to będzie szukał odskoczni od ciebie i niekoniecznie w byłej dziewczynie, co w konsekwencji może doprowadzić do rozpadu tego małzeństwa

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    JaMajka
    wiesz co ja bym zrobila na twoim miejscu…
    zapisalabym ta rozmowe gdzies.. i jak by przyszedl wlaczylambym ja i zawolala go by popatrzyl i zazadalabym wyjasnien…
    jak to masz prawo chodzic po jego rzeczach… ja tam nie uznaje zadnej prywatnosci..
    skoro cos cie tknelo by tam wejsc to dobrze…
    lepiej teraz niz potem bys sie miala dowiedziec o zdradzie!

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Beznadziejna sytuacja…wypadałoby o tym pogadac,ale jak tylko powiesz swojemu chłopakowi,że szperałas w jego archiwum to z pewnoscią odwroci kota ogonem i zarzuci Ci brak zaufania,wżcibstwo i wogóle wszystko,co najgorsze.To straszne co on tam wypisywał do tej swojej byłej!Może ma na to jakież sensowne wytłumaczenie,ale szczerze Ci napiszę,że ja nie chciałabym tego słuchac,tylko pogoniłabym go jak najszybciej.Trudno,niech sobie będzie samotny skoro wg Niego nikt się Nim nie zainteresuje.Wiesz,co czujesz i decyzja należy do Ciebie.Wg mnie ten facet jest beznadziejny i nie zasługuje na Twoją miłożc.O!

    sliver
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Dla mnie byloby to ugodzenie prosto w serce i kompletny dowod zniewagi. Rodzi sie tym samym pytnie, czy to jest milosc i czy sadzisz, ze takiego meza pragniesz, czlowieka z ktorym chcialabys spedzic zycie?..

    tenia7
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Nie byłabym z nim ani minuty dłużej…to jest związek który może Cię psychicznie wykończyć. Po co Ci ta kanalia w domu.

    lilia9
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Nawet jeżli będzie odwracał kota ogonem że szperałaż, to i tak jest nic w porównaniu co ty się dowiedziałas. Masz prawo z nim o tym porozmawiać…wiem że to musi być trudne, ale…ja nie wahałabym sie ani chwili, nie mogłabym z nim być

    .Magda.
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 746
    • Zasłużony

    To, że zaglądnęłaż do tego archiwum całkowicie popieram ! Przynajmniej dowiedziałaż się z kim masz zamiar spędzić resztę zycia. Szczerze mówiąc to poprosiłabym go o wyjażnienia a jakby zaczął coż kręcić to pogoniłabym go na cztery wiatry. Twierdzi, że Ty jego kochasz ale czy on Ciebie ? Szkoda życia na takiego ciołka, a Ty możesz jeszcze poznać naprawdę wartożciowego mężczyzne, który będzie Ciebie wart. Małżeństwo to poważna decyzja i zanim zdecydujesz się na ten krok, poważnie to przemyżl czy warto.

    atena
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Ja najpierw poprosilabym go zeby powiedzial co do mnie czuje. Jak wyobraza sobie wspolne zycie. Gdy zacznie zapewniac o swojej miłosci pokazałabym mu skopiowany tekst z jego gg. 😀 a potem z dumą spakowałabym go a walizki wystawila za drzwi.
    Zrob to jak najszybciej:)

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    ciekawi mnie dalszy los JaMajka, czy cos z tym zrobiła. szkoda że sie nie odzywa

    scarllet_07
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    DziewczynO! nawet sie nie zastanawiaj tylko rzuc go!
    Bo inaczej bedziesz nieszczesliwa w zyciu, jesli go kochasz to na pewno nie bedzie Ci to latwe ale pomysl sobie jak bedzie wygladalo pozniej Twoje zycie? przeciez ten facet jest nie fair.. w ogole
    jak on moze Cie wykorzystywac pod wzgledem bycia z Toba, poniewaz tylko dlatego, ze nikt inny by z nim
    nie chciałby byc? tak nie mozna!.. niestety ale radzilabym Ci sie rozstac…

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    Nie wychodz za niego !!
    Rzuc go w cholere, nie sluchaj wyjasnien, liczy sie sam fakt ze potrafil komus cos takiego o tobie powiedziec, nawet jesli to nie byloby prawda.

    Roxana
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 145
    • Zapaleniec

    Dla mnie jest to jednoznaczne. Powiedz mu i odejdz- tutaj nie ma innej możliwożci. Ale palant 😈

    Lexi21
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    najlatwiej jest powiedziec zuc go i co …..
    przeciez to nie jest takie latwe i proste i przyjemne!!
    napewno kochasz go calym sercem i czytanie takich slow zabolalo najmocniej na swiecie , niestety ten facet nie zasluguje na ciebie, jest ostatnim ZEREM!! skoro nie jest w stanie docenic tego co ma,zachowaj sie jak palant i naprawde niestety bedziesz z nim a to bedzie cie przesladowalo co da ze on przeprosci ze bedzie sie napewno plaszczyl i moze plakal ale i tak nie da sie zapomniec takich slow!!
    powiem ci ze ja po takim incydencie zakonczyla by wszystko
    oczywiscie nie musisz robic nic pochopnie i przemyl sobie poukladaj jak tobie bedzie dobrze
    ale pomysl czy kiedykolwiek jak bedzie mowil ci Kocham nie przypiomnisz sobie tej jego rozmowy
    to nie ma sansu
    jestes mlodziutka a naprawde jest duzo facetow ktorzy oddali by zycie aby miec cudowna kobiete
    pozdrowki 🙁

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Czy powinnam za niego wyjżć?"

Przewiń na górę