Czy pozwolić mu spróbować seksu z inną?Czy to rozwiąże probl

  • Autor
    Odp.
  • malibu1
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 7
    • Bywalec

    [usunięto_link],,c,1,20,0,0

    Doradźcie coż, może ktoż był w podobnej sytuacji… 🙁

    LenkaWZW
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    Kurcze smutna historia 🙁

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Niech ta laska nie robi z siebie starej, n****łężnej baby. 28 lat, to jeszcze nie jest powód do użalania się nad sobą. Nawet 40-letnia kobieta, jeżeli jest obrotna, to sobie znajdzie kogoż. Nie tyka się młodszych facetów…
    Nie wyszalał się, znam to… Należy zdjąc obrożę i wypużcic, bo innego sposobu nie ma..

    malibu1
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 7
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Niech ta laska nie robi z siebie starej, n****łężnej baby. 28 lat, to jeszcze nie jest powód do użalania się nad sobą. Nawet 40-letnia kobieta, jeżeli jest obrotna, to sobie znajdzie kogoż. Nie tyka się młodszych facetów…
    Nie wyszalał się, znam to… Należy zdjąc obrożę i wypużcic, bo innego sposobu nie ma..

    Były kontakty z różnymi dziewczynami (które nie przynosiły satysfakcji, bo bez miłożci), no ale nie było seksu 🙁

    Manor tylko to pomoże? A co jak się bardzo spodoba…

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Trzeba dac wolną rękę. Znam przypadek, gdzie facet nie był do końca przekonany, czy chce sie wiązac z jedną kobietą. On postawiła sprawę jasno albo żlub, albo koniec. Rozstali się, nie kontaktowali się, wrócił do niej po 2 miesiacach i się ożenił. Wiem jednak, że umawiał się z wieloma, a nawet też był w łóżku…
    Jeżeli kocha, to potrafi zrezygnowac z innych.
    Jeszcze jedna kwestia, czy potrafiłabyż mu wybaczyc i przyjac go, po tym, jak Cię zostawił, po to, by wypróbowac inne?

    malibu1
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 7
    • Bywalec

    Manora, a czy ta dziewczyna wiedziała, co robił przez te 2 miesiące..?
    Czy ona też wykorzystała atrakcyjnie ten czas?
    Wychodzi na to że on chciał „popróbować” seksu z innymi..? (czy chodziło bardziej o poznawanie, spotykanie..)

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    On nie chciał próbowac, bo on już był wypróbowany. A ta dziewczyna, to już miała dożwiadczenie i 2 dzieci, ale nie z nim. Dlatego powiedziała mu, że ma się zastanowic, bo juz drugi raz nie chce cierpiec. On się przestraszył na początku, bo nie chciał żlubu, ale zmienił zdanie i wrocił po 2 miesiącach. Oczywiscie powiedział jej prawdę, a ona wybaczyla.

    Johani
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 233
    • Zapaleniec

    patologia uczuciowa..

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    patologia uczuciowa..

    Teraz same takie patologie można spotkac. Ja się na szczężcie wyplątałam z tego- mam nadzieję, że raz na zawsze.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Czy pozwolić mu spróbować seksu z inną?Czy to rozwiąże probl"

Przewiń na górę