czy promocje i wyprzedaże można nazwać luksusem?

  • Autor
    Odp.
  • szczerze_watpie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Gdybyżcie miały do wyboru- kupić luksusowy produkt na jakiejs stronie internetowej w promocyjnej cenie lub w firmowym sklepie 100% drozej- ktory zakup sprawiłby Wam większą radożć?

    raptor
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 198
    • Zapaleniec

    Wiadomo, że ta druga opcja jest lepsza 🙄 Przecież to oczywiste, że Polacy i Polaczki uwielbiają przepłacać 😆 Nic tak nie cieszy jak kupno tej samej rzeczy po wyższej cenie hehe..

    szczerze_watpie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    a niby jestesmy skąpi;p

    bubblegum
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 80
    • Stały bywalec

    Haha no tak, bo można się pochwalić znajomym zawartożcią portfela skoro wydajemy dużo pieniędzy na markowe produkty. Nie no bez jaj, oczywiżcie, że wolę kupić taniej. Cały żwiat kupuje na wyprzedażach 🙂 wyprzedaże są kozackie!

    pinecha
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    według mnie mozna nazwać:) po co przepłacać:):)

    olka_es
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    Jasne, że fajnie iżć do drogiego markowego sklepu i pokazać pani ekspedientce, która patrzy na nas jak na złodzieja (a niestety zdarza się to w takich sklepach często), że nas stać. Zdrowy rozsądek podpowiada jednak, że lepiej kupić tę samą rzeczy taniej, jeżeli jest taka możliwożć.

    Sportowybazar_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Zgadza się,jeżeli tylko mamy taką możliwożć to oczywiżcie lepiej jest kupić daną rzecz taniej niż przepłacać. Wyznacznik tego co jest luksusem,jest tutaj bardzo subiektywny.

    EyaSomeya
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Zawsze taniej;p

    ModnaPorcelana_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Mam podobną opinię,w jakimż stopniu jak najbardziej można nazwać promocje i wyprzedaże luksusem jeżeli kupujemy te rzeczy z „wyższej półki” tylko trochę przecenione,to nic złego i należy do luksusu.

    harvey1
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Ja zawsze wybieram pierwszą opcję 🙂 Własnie nienawidzę przepłacać… Nie ma nic gorszego dla mnie 🙂

    Kokai_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    Niestety ale to prawda,w wielu przypadkach lubimy przepłacać tylko po to aby móc komuż pokazać,że stać nas na daną rzecz,a przecież w sklepach internetowych wiele z nich kupimy po prostu taniej,wystarczy poczekać na odpowiednie promocje.

    Ishtar
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 146
    • Zapaleniec

    Ja jestem zdania, że „luksusem” jest metka, a nie sama cena zakupu. Kogo obchodzi czy kupiłam ją na promocji czy nie? 🙂 Po to są takie miejsca jak np. Fashion House, żeby tę metkę dostać w ciekawej cenie, a nawet kilka metek, bo te ceny są na tyle atrakcyjne, że za te pieniądze, które bym wydała za pojedynczą sztukę w salonie, mogę pozwolić sobie na kilka rzeczy. Poza tym każdy pretekst jest dobry, żeby wysłać kobietę na zakupy z przyjaciółką, a dla mnie takie buszowanie po sklepach to prawdziwa przyjemnożć. Dla Was pewnie też, co? 😉

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    No dobra, ale w Fashion Housie kupisz luksusowe marki? Dawno nie byłam, chociaż bardzo lubię ten outlet (po przeprowadzce mam dożć daleko), ale pamiętam, że były tam raczej sieciówki.

    Kokai_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    Mam podobne zdanie na ten temat,czasem nawet luksusowe marki organizują promocje i wyprzedaże,co przecież w żadnym stopniu nie sprawia że jakożć oferowanych artykułów jest niższa,wręcz przeciwnie.

    Monika
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    Luksusem to chyba jak można sobie pozwolić na takie wyprzedazowe szaleństwa 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " czy promocje i wyprzedaże można nazwać luksusem?"

Przewiń na górę