Czy są jakież szanse?

  • Autor
    Odp.
  • Puzo
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    W WIELKIM SKRÓCIE: Gadam z dziewczyną przez miesiąc przez neta. Niedawno zaczęła mnie totalnie ignorować, najpierw odpisywała krótko, potem w ogóle(tylko czytała co pisałem), a teraz od tygodnia nawet się nie loguje. Myżlałem, że chce mnie spławić, ale sama zasugerowała spotkanie i to już prawie na samym początku, no to napisałem ok, kiedy jej pasuje itp? a ona tak mi odpisała, że wolałbym już dostać w twarz:| potem próbowałem obrócić to w żart, że to jakież nieporozumienie itd ale tylko bardziej ją zdenerwowałem. Potem przeprosiłem(sam nie wiem za co) i dostałem w zamian ironię a potem ignorancje…
    I teraz wydaje mi się, że są dwie możliwożci:

    1) Albo za szybko pokazała, że się jej podobam i próbuje to ukryć, żeby nie wyjżć na łatwą i że muszę się bardziej postarać. Może to jakiż test: czy tylko się zakochałem (a wiadomo jak z tym jest: „łatwo przyszło, łatwo poszło”) czy po prostu daje mi czas na przemyżlenia czy jestem gotowy na coż poważnego?

    2) Albo to koniec, bo popełniłem błąd (faktycznie popełniłem, ale nie aż taki wielki, żeby robić coż takiego)

    Tak na marginesie to jestem PEWIEN, że chciałbym taką Kobietę, ale nie wiem co mam zrobić, żeby mi uwierzyła – ona zachowuje się jakby nie miała do mnie za grosz zaufania. Chyba pozostaje tylko czekanie…

    Moje pytanie do Kobiet: Czy Wy tak postępujecie jeżli wam zależy? (dla mnie to jest chore, jakby nie wystarczyła rozmowa tylko takie gierki)

    *Wszystkiego najlepszego z okazji dnia Kobiet, mimo wszystko;)

    magda7
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    Trochę dziwnie się dziewczyna zachowuje,ale może daj jej odetchnąć i nie pisz,bo nic na siłe sie nie da zrobić.Ja nigdy nie byłam zwolenniczką znajomożci przez internet,bo wiem jak sie to kończyło u moich koleżanek.Jeżli Ci zależy na tej znajomożci to trzeba jakoż to wszystko naprawić,ale teraz przez jakis czas nie rób nic.Możesz napisac tylko jej wiadomożć jedną,że nie wiesz dlaczego Cie unika,jeżli bedzie chciała o tym porozmawiac to czekasz na odpowiedz…

    Puzo
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Co do tych znajomożci przez internet to ja też miałem wczeżniej swoje zdanie na ten temat i okazuje się, że chyba się nie myliłem… ponad miesiąc gadania, żeby pójżć na kawę…
    Dzięki za radę

    xman
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Puzo piszesz takie glupoty ze az postanowilem coż Ci poradzić 🙂

    „Tak na marginesie to jestem PEWIEN, że chciałbym taką Kobietę”

    gadasz z nią miesiąc przez internet i wiesz ze chcailabys taką kobiete? no sory ale dla mnie to jakies nieporozumienie. Wszystko weryfikuje sie w prawdziwym żwiecie no i tym bardziej nie po miesiącu.

    Nie jestem przeciwny poznawaniu ludzi przez internet. Powiem wiecej – sam poznalem kilka naprawde wartosciowych kobiet w ten sposob. To jest jednak droga z jednej strony dla wygodnych i leniwych ale tez dla cierpliwych. Trzeba jednak troche czasu poswiecic na necie zeby doszlo do spotkania. Znam kilka par które poznały się włażnie w ten sposób.

    Dwa – ona sugeruje spotkanie a Ty sie pytasz kiedy jej pasuje – ŹLE. Takim czyms pokazujesz ze jestes niezdecydowaną parówą – w koncu to facet zabiega o kobiete a nie na odwór.

    Po mojemu powinienes podać konkretny termin (w którym Tobie i przypuszczasz ze równiez jej moze pasować spotkanie).

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Czy są jakież szanse?"

Przewiń na górę