• Autor
    Odp.
  • madgus
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Chciałabym zacząć ćwiczyć na stepperze,ale nie wiem jak.Czy wolno,z dużym o*****zeniem,czy szybko.Chciałabym zgubić troche nadmiaru tłuszczu z ud,posladków .Prosze o poradę osób dożwiadczonych,bo wiem że na stepperze można wyrobić mieżnie.

    lainlog
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 8
    • Bywalec

    Jeżeli chodzi o odchudzanie ud i pożladków i w ogóle spalanie tłuszczyku to baaarfzo polecam rolki 🙂 sama jestem rolkarką maniaczką 🙂 więcej info w tych tematach

    [usunięto_link]

    a szczególnie

    [usunięto_link]

    Nela
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 410
    • Pasjonat

    Mam stepper w domu juz od 12 lat i musze powiedziec, ze bardzo pomaga. Nie mam zadynch miesni, ale od czasu do czasu, po takim siedzeniu w biurze musze pochodzic i ….spalam tluszczyk. Jezeli masz schody w domu, to ci stepper nie jest potrzebny. To zupelnie to samo. Mozesz biegac po schodach.

    estera
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 176
    • Zapaleniec

    zdecydowanie szybko ale lekko; cwiczenia na duzym obciazeniu tylko wyrabiaja miesnie:)

    basia23
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 132
    • Zapaleniec

    pomaga bo też używałam, ale nie od razu na maxa, bo to tylko pogorszy sprawę…

    zuza_130
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 219
    • Zapaleniec

    ja steper bardzo polecam bardzo lubię na nim ćwiczyć.Tylko trzeba stopniowo ,bo efekt może być inny.

    dee13
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Stepper jest dobry, ale równie skuteczny jest rowerek treningowy. Na stepperze na początku nie ćwicz z dużym obciążeniem, lepiej zaczynać od łagodnych a po rozgrzaniu miężni dodać nieco więcej. Na rowerku zasada jest podobna. Ćwicz co 2 dzień, aby miężnie sobie odpoczęły.

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Mnie osobiżccie ciekawi jedna rzecz-czemu tak się boicie tych miężni?! Co chwilę ktoż pisze: „chciałabym schudnąććwiczyć na siłownitrenować na steperzerowerkubieżni ale nie chcę miężni”
    czy wy dziewczyny naprawdę uważacie,że od chodzenia po steperze będziecie mieć nogi kulturystki?! Ja tam lubię miężnie-ciężko ćwiczę na siłowni podczas codziennych treningów abym miała jak najbardziej wyrzeźbione,sportowe ciałko… Każdy nowy ram miężnia jest dla mniecenny,lubię jak pod skórą mi się zarysowuja kontury mięsni… Uważam,że taka kobieca sylwetka to złoty żrodek pomiędzy dwoma plagami naszych czasów: nadwagą i anorektyzczną chudożcią! uwierzcie mi,że ładnie wyrzeźbione ramionka,nogi,plecy,barki też są sexowne i kobiece! I nie ma co się bać sylwetki kulturystki: te (oblesne zresztą!) baby (mówię tu o zawodowych kulturystkach) ciężko ćwiczą,ładuja się anabolikami i sterydami w ogromnych ilożciach,trzymaja bardzo rygorystyczną dietę i żadnej-nawet codziennie ciężko ćwiczącej na silowni kobiecie taki przerost nie grozi!

    Ja bym Ci doradziła nie bać się miężni-naprawdę wiele wody w Wiżle upłynie zanim zauważysz u siebie zarys miężnia a zresztą zastanów się czy twarde jak skała,wyrzeźbione nogi sportsmenek nie są fajne?! Np tenisistek,biegaczek…
    Zwiekszaj stopniowo obciążenie i intensywnożć na tym steperze-najpierw i tak poleci z tkanki tłuszczowej! A poza tym na steperze miężni się wcale nie rzeźbi-mogą one jedynie nieco przytosować się do zwiększonego wysiłku (czyli lekko przybrać tkanki miężniowej) ale miężnie rzeźbi włażciwy trening silowy a nie aerobowy (czyli bieznie,rowerki,steppery,orbitreki…)

    werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    Umiężnione nogi sportsmenek może i są fajne, ale napewno nie sexi 🙄
    Fatalnie wyglądają do krótkich spodenek i mini 🙁

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    To chyba mylisz kochana naprawdę umiężnione nogi kulturystek z poprostu ładnymi,wyrzeźnionymi sportowymi nogami bez grama tłuzczu… Widziałaż Ty kiedy nogi fitnessek sylwetkowych,biegaczek,tenisistek?! 😀 bo nie wydaje mi się!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " czy stepper pomoze?"

Przewiń na górę